خبر

 • تک بورد - مایکروسافت دوست دارد Steam و Epic Games Store را در فروشگاه مایکروسافت ویندوز 11 مشاهده کند

  مایکروسافت دوست دارد Steam و Epic Games Store را در فروشگاه مایکروسافت ویندوز 11 مشاهده کند
  3 روز و 13 ساعت قبل

  فروشگاه جدید مایکروسافت که با ویندوز 11 عرضه می شود تغییرات کاملاً شایسته ای را در سیستم عامل ایجاد می کند ، مانند UI بازطراحی شده ، برنامه های جدید ، سیستم تجاری جدید و حتی برنامه های Android از طریق Amazon Appstore. با وجود همه اینها ، مایکروسافت هنوز چیزهای بیشتری می خواهد ، از جمله ادغام با سایر فروشگاه های شخص ثالث مانند Steam و Epic Games Store.

  روز گذشته مایکروسافت از ویندوز 11 ، سیستم عامل جدید مشتری این شرکت رونمایی کرد که نوید بهبود عملکرد و بهره وری کاربر را می دهد. در کنار ویندوز 11 ، ردموند همچنین فروشگاه Microsoft دوباره طراحی شده و تمام تغییراتی را که با آن به وجود آمده نشان داد.

  یکی از تغییرات گفته شده ، توانایی بارگیری برنامه های اندروید از طریق Amazon Appstore است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد همه موارد درآمد حاصل از برنامه های آنها هنگامی که مشتریان از روش های پرداخت شخص ثالث استفاده می کنند. اگر مشتری این کار را نکند ، تقسیم درآمد برای برنامه ها 85/15 خواهد بود. از طرف دیگر ، بازی ها بدون در نظر گرفتن روش پرداخت ، تقسیم 88/12 دارند ، که هنوز هم نسبت به تقسیم قدیمی 70/30 کاهش قابل توجهی دارد.

  اما همانطور که انتظار می رفت ، مایکروسافت خواستار چیزی بیش از فقط فروشگاه App Amazon در سیستم عامل خود است. در مصاحبه ای با The Verge ، مدیر ارشد محصولات مایکروسافت ، پانوس پانای ، به همکاری با سایر فروشگاه های شخص ثالث مانند Steam و Epic Games Store علاقه نشان داد.

  "ویندوز از بسیاری جهات میزبان این موارد است فروشگاه ها ، و البته اگر بتوانیم از طریق فروشگاه مایکروسافت میزبان آن باشیم ، "گفت Panay. "مطمئناً ، این بدان معناست که دیگران می خواهند به فروشگاه بیایند ، آنها بسیار استقبال می کنند. در واقع ، تشویق می شویم ، و به همین دلیل است که ما برخی از این سیاست ها را طراحی می کنیم ، "وی اضافه کرد.

   https://techbord.com مایکروسافت مایل است فروشگاه Steam و Epic Games را در Windows 11 Microsoft Store

  هدف نهایی Panay برای فروشگاه مایکروسافت این است که همه فروشگاه ها را در یک پلت فرم واحد متحد کند ، جایی که شما برنامه را در آن تایپ کنید و برنامه مورد نظر خود را دریافت کنید. "با قرار دادن همه فروشگاه ها در زیر یک پرچم ، کاربران از صرفه جویی در وقت هنگام جستجوی چیزی بهره مند می شوند و حتی ممکن است نیاز به نصب چندین فروشگاه بازی و برنامه در سیستم شما را از بین ببرند.

  آوردن فروشگاه های شخص ثالث بیشتر برای Microsoft Store به نظر می رسد یک پیروزی بزرگ برای کاربران باشد ، اما لازم به یادآوری است که درآمد 100 درصدی فروش هنگام استفاده از روش های پرداخت شخص ثالث در بازی ها اعمال نمی شود ، که ممکن است برای برخی از توسعه دهندگان ناعادلانه به نظر برسد.

خبرهای دیگر از مایکروسافت