خبر

 • تک بورد - مایکروسافت در ویندوز 11 صفحه آبی مرگ را سیاه کرده است

  مایکروسافت در ویندوز 11 صفحه آبی مرگ را سیاه کرده است
  17 روز و 17 ساعت قبل

  چرا مهم است: گرچه ویندوز 11 بزرگترین بازنگری در سیستم عامل مایکروسافت که انجام داده است ، انجام شده است ، در برخی از ویژگی ها تغییرات اساسی وجود دارد که یکی از آنها از اوایل دهه 1990 وجود دارد: صفحه آبی مرگ. BSoD خودش از بین نمی رود ، اما ممکن است از رنگ آبی مشخص به سیاه تغییر کند.

  طبق گزارشی از The Verge ، مایکروسافت قصد دارد برای ویندوز 11 به صفحه سیاه مرگ تغییر کند ، اما همه کسانی که از پیش نمایش استفاده می کنند آن را نمی بینند. Tom's Hardware می نویسد که وقتی به طور عمدی باعث خرابی می شود ، یک صفحه نمایش آبی کلاسیک مشاهده می شود ، در حالی که برخی از افراد صفحه سبز مشاهده شده در Windows Insider Builds را از سال 2016 مشاهده می کنند.

  اگر در برنامه Windows Insider هستید و هستید در ساخت 22000. شما می توانید صفحه سیاه مرگ را با رفتن به [HKLM \\ SYSTEM \\ CurrentControlSet \\ Control \\ CrashControl] و تنظیم DisplayPreReleaseColor روی 0 فعال کنید. برای اینکه این اثر لازم باشد باید راه اندازی مجدد شوید. - Xeno (@ XenoPanther) 1 ژوئیه 2021

  کاربر توییتر Xeno کشف کرد که راهی وجود دارد که با تغییر دادن یک کلید رجیستری ، صفحه سیاه مرگ را مشاهده می کنید. کسانی که پیش نمایش ویندوز 11 را نصب کرده اند می توانند ویرایشگر رجیستری را راه اندازی کنند ، به HKLM \\ SYSTEM \\ CurrentControlSet \\ Control \\ CrashControl بروید ، مقدار DisplayPreRelaseColor را روی 0 قرار دهید ، سپس دوباره راه اندازی کنید.

  عاشق جدید باشید لحن "آبی"

خبرهای دیگر از مایکروسافت