خبر

 • تک بورد - مایکروسافت در حال کار بر روی یک مدیا پلیر کاملاً جدید برای ویندوز 11 است

  مایکروسافت در حال کار بر روی یک مدیا پلیر کاملاً جدید برای ویندوز 11 است
  9 روز و 19 ساعت قبل

  مایکروسافت رنگ جدیدی را روی یکی از قدیمی ترین برنامه های پیش فرض سیستم عامل خود اعمال کرده است: Windows Media Player محترم. این برنامه که اکنون در ویندوز 11 «Media Player» نامیده می شود، در حال حاضر برای Windows Insiders در کانال توسعه داده شده است.

  هیچ کمبودی در جایگزین‌های شخص ثالث و به طور بالقوه بهتر برای Windows Media Player وجود ندارد، اما دومی هنوز جایگاه ویژه‌ای در قلب بسیاری از طرفداران ویندوز دارد که با تماشا و گوش دادن به محتوا بزرگ شده‌اند. در برنامه رسانه پیش فرض مایکروسافت آن را در ویندوز 10 از کانون توجه خارج کرد و WMP را در منوها دفن کرد زیرا به طور تهاجمی جایگزین های شخص اول خود، یعنی Groove Music و برنامه های Movies & TV را که با ویندوز 8 روی پلتفرم عرضه شدند، به نمایش گذاشت.

  < p> با این حال، اکنون به نظر می رسد که Media Player آماده بازگشت است، زیرا مایکروسافت طراحی ویندوز 11 را به آن داده است و برنامه را برای Windows Insiders در کانال توسعه دهنده منتشر کرده است.

  https://techbord.com مایکروسافت در حال کار بر روی یک مدیا پلیر کاملاً جدید برای ویندوز 11 است

  در حالی که ادامه دارد برنامه جدید با همان قابلیت‌ها و عملکردهای WMP قدیمی، دارای یک رابط نرم‌تر است و مایکروسافت از آلبوم‌های غنی و تصاویر هنرمندان در حالت‌های پخش کننده تمام صفحه و مینی پلیر استفاده می‌کند.

  علاوه بر ویژگی‌های معمولی مانند ایجاد/مدیریت لیست‌های پخش و مرور موسیقی و ویدیوهای محلی، این برنامه با میانبرهای صفحه کلید بهبود یافته برای دسترسی ارائه می‌شود.

  https://techbord.com مایکروسافت در حال کار بر روی یک مدیا پلیر کاملاً جدید برای ویندوز 11

  Media Player همچنین جایگزین Groove Music می‌شود و مجموعه‌های موسیقی کاربران را به برنامه جدید منتقل می‌کند. با این حال، به نظر می‌رسد که برنامه Movies & TV مایکروسافت در حال حاضر با هم وجود خواهد داشت، در حالی که نسخه WMP قدیمی در Windows Tools در دسترس خواهد بود.

  منتظر می‌رود، چند مشکل و اشکال در برنامه وجود داشته باشد، زیرا مایکروسافت در حال حاضر آنها را با Windows Insiders آزمایش می کند. در مورد اینکه آیا کاربران ویندوز 10 این برنامه را در به روز رسانی آینده دریافت خواهند کرد یا خیر، صحبتی وجود ندارد. بعید به نظر می رسد، با توجه به اینکه سیستم عامل اکنون وارد چرخه پایان عمر خود شده است و در آینده شاهد به روز رسانی ویژگی های کمتری خواهد بود.

خبرهای دیگر از مایکروسافت