خبر

 • تک بورد - مایکروسافت در حال پشتیبانی از ویندوز 10 در سال 2025 است

  مایکروسافت در حال پشتیبانی از ویندوز 10 در سال 2025 است
  11 روز و 13 ساعت قبل

  TL ؛ DR: درست قبل از انتشار ویندوز 10 در سال 2015 ، یک کارمند مایکروسافت مشهور گفت که این "آخرین نسخه ویندوز" خواهد بود. اما به نظر می رسد تعریف مایکروسافت از "آخرین" به معنای ماندگاری است تا سال 2025 ، زمانی که این شرکت پشتیبانی از سیستم عامل مورد استفاده 1.3 میلیارد نفر را متوقف می کند.

  مایکروسافت صفحه خط مشی مربوط به چرخه زندگی ویندوز 10 خانگی و حرفه ای خود را به روز کرده و در آن نوشته است که "پشتیبانی از حداقل یک کانال نیمه سالانه ویندوز 10 تا 14 اکتبر 2025" ادامه خواهد داشت. "" در زیر این بیانیه تأیید این است که Windows 10 Home و Pro در آن تاریخ بازنشسته می شوند. در سرصفحه ای این امر در مورد Windows Pro Education و Pro for Workstation نیز صدق می کند.

  https://techbord.com مایکروسافت است پایان دادن به پشتیبانی از ویندوز 10 در سال 2025

  دیگر فشردن به روزرسانی برای یک سیستم عامل به طور موثری باعث از بین رفتن آن می شود ، اگرچه همانطور که در ویندوز 7 مشاهده کردیم ، بسیاری از کاربران پس از این مرحله دور هم جمع می شوند با وجود خطرات امنیتی در این سند هیچ اشاره ای به نسخه های Windows 10 Enterprise یا Windows Server نشده است ، حاکی از این است که این ساخت و سازهای متمرکز در تاریخ بازنشستگی بعدی دارند.

  به روزرسانی شواهد بیشتری است که مایکروسافت در حال آماده سازی برای راه اندازی ویندوز است 11. این شرکت اعلام کرد که "یکی از مهمترین به روزرسانیهای مهم ویندوز دهه گذشته" در یک رویداد آینده را نشان می دهد ، و با فیلم 11 دقیقه ای کاهش سرعت ، نکات مانیکر "11" را حذف می کند Windows Startup برای تلفن های موبایل و ساعت پخش مستقیم 11 صبح شروع می شود.

  ویندوز 10 قبل از بازنشستگی هنوز برخی از به روزرسانی های مهم را ذخیره کرده است ، از جمله Windows 10 21H2 (Sun Valley) که در اواخر امسال وارد بازار می شود ، سیستم عامل فعلی با ظاهر و ویژگی های جدید.

  اعتبار تصویر: Wachiwit

خبرهای دیگر از مایکروسافت