خبر

 • تک بورد - مایکروسافت در حال نمایش تبلیغات تمام صفحه به کاربران ویندوز 10 برای مرورگر Edge خود است

  مایکروسافت در حال نمایش تبلیغات تمام صفحه به کاربران ویندوز 10 برای مرورگر Edge خود است
  3 روز و 22 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: مایکروسافت با دنیای تبلیغات آزار دهنده غریبه نیست ، بدترین نمونه آن کمپین ارتقا Windows ویندوز 10 است. این چند سال پیش بود ، اما اعتراض عمومی در آن زمان ، عشق شرکت ردموندی به تبلیغات سرزده را خنک نکرده است. این بار مایکروسافت اج است که در گلوی کاربران رنج می برد.

  همانطور که توسط ویندوز جدید گزارش شده است ، مایکروسافت در حال آزمایش A / B تبلیغات در ساخت ویندوز 10 است. برای افراد ناآشنا ، آزمایش A / B شامل نشان دادن دو نسخه از دارایی بازاریابی یا یک صفحه وب به یک گروه و مقایسه تفاوت عملکرد است.

  تبلیغات تمام صفحه از طریق تجربه خارج از جعبه ظاهر می شوند ( OOBE) هنگامی که کاربران دستگاه جدید Windows 10 را راه اندازی می کنند. آنها همچنین بعد از هر به روزرسانی سیستم و هنگام کلیک بر روی یک بنر تبلیغاتی جدید در تنظیمات نشان داده می شوند.

  مایکروسافت در تلاش است افراد بیشتری را به مرورگر Edge خود با سیستم عامل Chromium وارد کند و به نظر می رسد که در حال کار است. Edge در اوایل سال جاری از Firefox به عنوان دومین محبوب ترین مرورگر دسک تاپ / لپ تاپ عبور کرد ، اگرچه سهم بازار 7.75 درصدی آن بسیار بیشتر از 69.28 درصد از Chrome است. مرورگر پیش فرض. تبلیغات OOBE دارای این مباهات است: "هنگام مرور با جدیدترین Microsoft Edge - بهترین مرورگر برای ویندوز 10 ، عملکرد ، حریم خصوصی و بهره وری در سطح جهانی را بدست آورید."

   https://techbord.com مایکروسافت به کاربران ویندوز 10 تبلیغات تمام صفحه را برای مرورگر Edge خود نشان می دهد

  حسن نیت ارائه می دهد تصویر جدیدترین Windows

  "استفاده از تنظیمات مرورگر توصیه شده مایکروسافت" Edge را به مرورگر پیش فرض تبدیل کرده و آن را به دسک تاپ و نوار وظیفه سنجاق می کند. البته همیشه می توانید روی گزینه کلیک کنید تا تنظیمات فعلی خود را حفظ کنید و می توانید از مراحل کار صرف نظر کنید ، اما این فقط در آینده تبلیغ را برمی گرداند.

  با آزمایش A / B دستورالعمل ها در آنجا وجود دارد همیشه این احتمال وجود دارد که مایکروسافت بتواند به آنچه بازخورد منفی می دهد گوش دهد و باعث آزاردهنده شدن تبلیغات شود.

  ماه گذشته شنیدیم که برخی از وب سایت ها کاربران اینترنت اکسپلورر را به Edge هدایت می کنند ، که با سرعت بیشتر Edge سریعتر راه اندازی می شود. به روزرسانی 88 از راه می رسد.

خبرهای دیگر از مایکروسافت