خبر

 • تک بورد - مایکروسافت در حال طراحی مجدد برنامه های دسک تاپ آفیس برای ویندوز 11 است

  مایکروسافت در حال طراحی مجدد برنامه های دسک تاپ آفیس برای ویندوز 11 است
  26 روز و 6 ساعت قبل

  با آمدن ویندوز 11 در اواخر سال جاری ، مایکروسافت تصمیم گرفت که ایده خوبی برای اصلاح برنامه های دسک تاپ آفیس ، از جمله Word ، Excel ، PowerPoint ، OneNote و Outlook باشد. اگرچه طراحی مجدد مطابق با نسخه ویندوز 11 انجام شده است ، ویندوز 10 نیز از آن پشتیبانی می کند.

  با انتشار دائمی مایکروسافت آفیس در نیمه دوم سال 2021 ، مایکروسافت از کاربران خواست که فونت پیش فرض بعدی آفیس را انتخاب کنند ، اما همانطور که به نظر می رسد ، این مورد نیست تنها چیزی که تغییر می کند.

  مایکروسافت پس از بازخورد کاربر ، از طراحی مجدد UI آفیس خبر داده است. به گفته غول Redmong ، کاربران درخواست کردند "یک تجربه طبیعی تر و سازگارتر در داخل و بین ... برنامه ها" باشد. "برنامه های جدید Office برای ایجاد" رابط کاربری بصری ، منسجم و آشنا "از Fluent Design پیروی می کنند "که با ویندوز 11 مطابقت دارد.

   https://techbord.com مایکروسافت در حال طراحی مجدد برنامه های دسک تاپ آفیس برای ویندوز 11 است

  تازه سازی تصویری به همه Office Insiders که نسخه های ساخته شده کانال Beta را اجرا می کنند ، می رسد. اگر یکی از چنین ساختهایی را دارید ، می توانید تجربه بصری جدید در Word ، Excel ، PowerPoint یا OneNote را از طریق ویژگی Coming Soon که از طریق نماد مگافون واقع در گوشه بالا سمت راست قابل دسترسی است ، غیرفعال کنید. علاوه بر ضامن برای امتحان تصاویر جدید ، پنجره Coming Soon همچنین نکاتی را درباره تغییرات بصری نشان می دهد.

  پنجره Coming Soon در Access ، Project ، Publisher یا Visio در دسترس نیست ، اما بازسازی بصری را فعال می کند در هر برنامه دیگری به آنها منتقل می شود. در مورد Outlook ، علی رغم داشتن پنجره Coming Soon ، کاربران نمی توانند تازه سازی بصری را روشن کنند ، اما شما هنوز هم می توانید این کار را از طریق یکی دیگر از برنامه ها انجام دهید. 3887-2.jpg "alt = " https://techbord.com مایکروسافت در حال طراحی مجدد برنامه های دسک تاپ آفیس برای ویندوز 11 است ""

  برخی از ویژگی های ارائه شده به Office دوباره طراحی شده شامل ارجاع بهتر است بین برنامه های Office ، یک پالت رنگ خنثی پیش فرض ، روبان قابل تنظیم و پنجره های گوشه نرم. علاوه بر این ، Word از ویژگی های نوشتن / نوشتن مشترک مانند پردازنده های متن آنلاین مانند Google Docs و Word Online پشتیبانی خواهد کرد.

  طراحی جدید Office همچنین به کاربران امکان می دهد موضوع برنامه را با ویندوز مطابقت دهند ، اما همچنین گزینه های دیگری برای انتخاب وجود خواهد داشت ، از جمله سفید ، حالت تیره (سیاه) ، رنگی یا خاکستری تیره.

خبرهای دیگر از مایکروسافت