خبر

 • تک بورد - مایکروسافت در حال برگرداندن BSoD ویندوز 11 از سیاه به آبی است

  مایکروسافت در حال برگرداندن BSoD ویندوز 11 از سیاه به آبی است
  10 روز و 21 ساعت قبل

  کاربران ویندوز 11، آیا صفحه سیاه مرگ را آزاردهنده می‌دانید و حس آشنایی آرامش‌بخش صفحه آبی سنتی را از دست می‌دهید؟ پس در اینجا چیزی برای تشویق وجود دارد: مایکروسافت در حال لغو یک تغییر بحث برانگیز در آخرین سیستم عامل خود است و B در BSoD را به رنگ اصلی باز می گرداند.

  در ماه جولای بود که افرادی که در برنامه Windows Insider بودند، به جای صفحه آبی معمول، صفحه سیاه مرگ را در پیش‌نمایش ویندوز 11 مشاهده کردند، که بزرگترین تغییر عمده در پیام خطا از آن زمان بود. مایکروسافت در سال 2012 چهره غمگین و کدهای QR را در سال 2016 به ویندوز 8 اضافه کرد.

  https://techbord.com مایکروسافت در حال برگرداندن BSoD ویندوز 11 از سیاه به آبی است

  اما برای کسانی که ترجیح می دهند خطاهای مرگبارشان به رنگ آبی آرام باشد تا سیاه گوتیک، خبر خوب این است که مایکروسافت در حال تغییر مسیر است. . Ars Technica گزارش می دهد که این شرکت اخیراً یک به روز رسانی رفع اشکال (نسخه شماره 22000.346) را برای Window 11 به کانال های Beta و Release Preview Insider خود ارائه کرده است. یکی از لیست گسترده تغییرات و اصلاحات به روز رسانی این بود:

  زمانی که دستگاه از کار می افتد یا مانند نسخه های قبلی ویندوز خطای توقف رخ می دهد، رنگ صفحه را به آبی تغییر دادیم.

  صفحه آبی مرگ از اوایل دهه 1990 وجود داشته است. مایکروسافت هرگز به صراحت توضیح نداد که چرا رنگ را در ویندوز 11 تغییر داده است، اگرچه احتمالاً بخشی از برنامه «سیستم‌عامل جدید، ظاهر جدید» است.

  اکثر کاربران ویندوز چندان شیفته این تغییر رنگ نبودند، که این تغییر رنگ بود. می‌تواند توضیح دهد که چرا مایکروسافت به رنگ آبی بازگشته است، یا شاید به این دلیل است که دیدن یکی از این پیام‌ها می‌تواند به اندازه کافی افسرده‌کننده باشد، بدون اینکه در سیاه پوشانده شود. دلیلش هرچه که باشد، انتظار داشته باشید که صفحه آبی مرگ جدید/قدیمی را در یک به‌روزرسانی آینده برای دستگاه‌های ویندوز 11 مشاهده کنید، چیزی که به خوبی می‌تواند باعث BSoD شود.

خبرهای دیگر از مایکروسافت