خبر

 • تک بورد - مایکروسافت در حال اضافه کردن یک پنل بازی به Edge است و برخی از افراد از آن راضی نیستند

  مایکروسافت در حال اضافه کردن یک پنل بازی به Edge است و برخی از افراد از آن راضی نیستند


  28 روز و 3 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت مدتهاست که با افزودن امکانات بیشتر سعی در جذب کاربران به Edge دارد. به نظر می‌رسد آخرین نسخه اضافه شده یک پنل بازی باشد، اگرچه تصور اینکه بسیاری از افراد فقط به این دلیل که می‌توانند بازی‌های معمولی را مستقیماً در مرورگر مبتنی بر Chromium انجام دهند، به Edge تغییر می‌دهند سخت است.

  Redditor u/Leopeva64-2 یک دکمه بازی را در تنظیمات ظاهر آخرین نسخه Edge Canary مشاهده کرد. با فعال کردن این ویژگی، دکمه بازی در omnibar مرورگر، در کنار نوار آدرس اضافه می‌شود.

  https://techbord. com <b>مایکروسافت</b> در حال <b>اضافه</b> <b>کردن</b> یک پنل <b>بازی</b> به <b>Edge</b> است و <b>برخی</b> از <b>افراد</b> از آن <b>راضی</b> نیستند

  با کلیک بر روی دکمه، پانلی در سمت راست Edge ظاهر می شود که پر از عناوین مبتنی بر مرورگر است. ، بسیاری از صفحه بازی‌های MSN، به دسته‌هایی دسته‌بندی شده‌اند که شامل بازی‌های آرکید، تخته و کارت، پازل، ورزش، گاه به گاه، کلاسیک مایکروسافت و غیره می‌شود. با کلیک بر روی یکی از عناوین، آن به طور مستقیم در مرورگر راه اندازی می شود.

  https://techbord.com <b>مایکروسافت</b> در حال افزودن است. طبق Statcounter، یک پنل <b>بازی</b> برای <b>Edge</b> و <b>برخی</b> از <b>افراد</b> از آن <b>راضی</b> نیستند

  بر اساس Statcounter، Edge تا نوامبر 4.19 درصد از بازار مرورگرها را در اختیار داشت. در حالی که این رقم بیش از 3.19% فایرفاکس است، فاصله زیادی با کروم 64% دارد.

  مایکروسافت اخیراً در تلاش بوده تا افراد بیشتری را به محصول خود جلب کند، اگرچه ممکن است روش‌های آن در اتاق هیئت مدیره بهتر از عمل به نظر برسد. . این شرکت در اوایل این ماه به کسانی که سعی در دانلود کروم «so 2008» داشتند گفت که Edge بهتر است. برنامه خرید در حال حاضر، پرداخت بعد که در Edge ادغام شده بود با خشم کاربران مواجه شد. و تمام خرابی ویندوز 11 وجود داشت، اگرچه از آن زمان موضع خود را در مورد تغییر از مرورگر پیش فرض ملایم تر کرده است.

  https://techbord.com <b>مایکروسافت</b> در حال <b>اضافه</b> <b>کردن</b> یک پنل <b>بازی</b> به <b>Edge</b> است و <b>برخی</b> از <b>افراد</b> از این موضوع <b>راضی</b> نیستند

  ما نمی دانیم که گزینه پنل بازی ها چه زمانی وارد می شود کاربران Edge در کانال های دیگر، با فرض این که این کار را می کند، اما با قضاوت از نظرات در Reddit، بسیاری از مردم از این اضافه شدن خوشحال نیستند. Encrypted_Curse نوشت "در اینجا نفخ می آید!"، در حالی که nickhaskater پرسید "چرا Edge به بازی های داخلی نیاز دارد؟"


  تگ ها:

  مایکروسافت , اضافه , کردن , بازی , edge , برخی , افراد , راضی , نیستند


  v 9
خبرهای دیگر از مایکروسافت