خبر

 • تک بورد - مایکروسافت در حال استخدام مهندسانی برای توسعه فناوری ارتقا-یافته مبتنی بر هوش مصنوعی برای Xbox Series X است

  مایکروسافت در حال استخدام مهندسانی برای توسعه فناوری ارتقا-یافته مبتنی بر هوش مصنوعی برای Xbox Series X است
  22 روز و 8 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: پس از سالها تمرکز منحصر به فرد بر روی ناهمواری های رزولوشن به قیمت عملکرد ، بازار بازی های کنسول سرانجام توجه خود را به دنیای تجربه های بالای بازی با فریم ورک معطوف کرده است. اما مایکروسافت Xbox Series S / X نمی تواند به این نتیجه برسد که منحصراً از طریق سخت افزار beefy باشد - گفته می شود که این شرکت با استفاده از API DirectML خود در حال توسعه جایگزینی برای DLSS است.

  در حال حاضر جزئیات پیشرفت مایکروسافت کمیاب است و این خبر در درجه اول از طریق دو آگهی استخدام اخیر در وب سایت "مشاغل" شرکت است. در سایت ، تبلیغات یک مهندس ارشد نرم افزار و یک مهندس اصلی نرم افزار برای گرافیک را پیدا خواهید کرد.

  با تنظیم mumbo-jumbo شرکت ، می توانید چند جمله توجه داشته باشید. در اولین مورد ، مایکروسافت می گوید که در حال جستجو برای مهندسی است که "الگوریتم های یادگیری ماشین را در نرم افزارهای گرافیکی برای لذت بردن از میلیون ها بازی کننده" پیاده سازی کند ، "در حالی که همکاری نزدیک با" شرکا "برای توسعه نرم افزار برای ماشین آینده یادگیری سخت افزار. "

   https://techbord.com مایکروسافت مهندسان را برای توسعه فن آوری ارتقا-مبتنی بر هوش مصنوعی برای Xbox Series X

  مایکروسافت امیدوار است که یادگیری ماشینی باعث افزایش کارایی الگوریتم های ارائه سنتی شده و اطمینان حاصل کند که بازی های آینده آن" با زیبایی "در بالاترین وضوح و نرخ فریم اجرا می شوند. "این احتمالاً به معنای هدف از گیم پلی استاندارد 4K و 60 FPS در سراسر هیئت مدیره است ، حداقل برای عناوین مهم شخص اول. همانطور که با Cyberpunk 2077 مشاهده کردیم ، ارتقا AI سطح هوش مصنوعی حتی می تواند بدون از دست دادن عملکرد مشابهی که به طور معمول با روشن کردن چنین ویژگی هایی مشاهده می کنید ، راه را برای ردیابی اشعه هموار کند.

  روش های ارتقا AI مبتنی بر هوش مصنوعی البته بدون تقصیر آنها نیست. استفاده مجدد از Cyberpunk 2077 به عنوان مثال ، حتی استفاده از پیش تعیین شده DLSS "Quality " منجر به تاری شدید تصویر می شود. این یک معامله مناسب برای بسیاری از کاربران بود (فقط به دلیل زیبایی اجرای بازی RT) ، اما هنوز هم یک معامله بود.

  ما مشتاقانه منتظر خواهیم بود دیدن اینکه مایکروسافت در طی دو سال آینده چه راه حلی ارائه می دهد. آیا این ایرادات مشابه رقبای خود را دارد یا با فناوری ارتقا up تقریباً عالی از آنها بالاتر خواهد رفت؟ فقط زمان مشخص خواهد شد.

  اعتبار مستند: TechRadar

خبرهای دیگر از مایکروسافت