خبر

 • تک بورد - مایکروسافت در تبلیغات جدید Surface در Touch Bar اپل سرگرم کننده است

  مایکروسافت در تبلیغات جدید Surface در Touch Bar اپل سرگرم کننده است
  19 روز قبل

  نوار لمسی اپل ، نوار OLED چند لمسی کوچک که جایگزین کلیدهای عملکردی در مدل های منتخب MacBook شده است ، از زمان ورود آن در سال 2016 محل اختلافات بوده است. علاقه مندان و کارمندان سابق به طور یکسان استفاده از آن را رد کرده اند و اکنون ، یک رقیب از آن استفاده می کند برای سرگرم کردن در اپل.

  مایکروسافت در یک بازنگری تجاری جدید که Surface Pro 7 را در برابر MacBook Pro قرار می دهد ، ویژگی Apple را سرگرم می کند. "Mac این نوار کوچک را به من داد ، اما چرا آنها نمی توانند یک صفحه لمسی کامل به من بدهند؟" از بازرسان س asksال می کند.

  رقبا تنها کسانی نیستند که از تصمیم اپل برای استفاده از Touch Bar انتقاد کرده اند. در سال 2017 ، یک کارمند سابق اپل پس از شکایت از اینکه MacBook Pro با Touch Bar کاربران را مجبور به پرداخت هزینه ویژگی مورد نظر خود می کند یا نیازی به آن ندارند ، عناوین خبری را به دست آورد.

   https://techbord.com مایکروسافت با نوار لمسی اپل در تبلیغات جدید Surface سرگرم می شود

  به نظر نمی رسد انتقادات ناشنوا باشد گوش ها. در اوایل این ماه ، مینگ چی کو ، تحلیلگر اپل در یادداشت تحقیقاتی به سرمایه گذاران گفت که او معتقد است اپل قصد دارد در تازه سازی بعدی خود نوار لمسی OLED را جاسازی کند و به استفاده از کلیدهای عملکرد فیزیکی بازگردد.

  بازرگانی مایکروسافت نیز برجسته است که Surface Pro 7 دارای صفحه کلید قابل جدا شدن است و "یک دستگاه بازی بسیار بهتر" است. مایکروسافت در مقایسه با پیکربندی های پایه کمی مقرون به صرفه تر می داند.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از مایکروسافت