techbord.com مایکروسافت (در اکثر موارد) Flash را در پایان سال 2020 از بین می برد

رو به جلو: با پایان یافتن پشتیبانی رسمی مایکروسافت در سه مرورگر خود - همزمان با توقف به روزرسانی و توزیع نرم افزار Adobe ، Flash Player در اواخر سال 2020 به سختی کشیده می شود. گرچه این فناوری به طور کامل از بین نمی رود. مشتریان سازمانی که برای برنامه های تجاری به Flash وابسته هستند ، همچنان می توانند پشتیبانی دریافت کنند و Microsoft Edge به Adobe Flash Player اجازه می دهد تا از طریق ویژگی حالت Int

در جولای 2017 ، مایکروسافت ، Adobe و سایر غول های فناوری ، از جمله فیس بوک ، اپل و گوگل ، اعلام کردند که Flash پس از سال 2020 دیگر پشتیبانی نمی شود. اکنون ، مدیر برنامه مایکروسافت ، سوشیثرا گوپینات نوشت که این شرکت پشتیبانی خود را کاهش می دهد برای Flash Player در Edge ، Edge Legacy و Internet Explorer در تاریخ 31 دسامبر سال 2020.

مایکروسافت به ارائه به روزرسانی های امنیتی Adobe Flash Player ادامه می دهد و سیستم عامل و سازگاری مرورگر را تا پایان سال 2020 حفظ می کند.

گوپینات گفت که کاهش تعداد کاربران فلش ، همراه با در دسترس بودن گزینه های بهتر و ایمن تری مانند HTML5 ، WebGL و WebAssemble ، در پشت تصمیم برای خاتمه پشتیبانی قرار دارد.

در پایان سال Flash به طور کامل به تاریخ فناوری ارسال نمی شود. برخی از شرکت هایی که هنوز از این نرم افزار برای محتواهای اینترانت و برنامه های آموزشی استفاده می کنند ، همچنان از Adobe پشتیبانی می کنند که برای کمک به روند کار با گروه Harman سامسونگ قراردادی منعقد کرده است. همچنین از طریق ویژگی حالت Edge Internet Explorer به عنوان یک افزونه کار خواهد کرد. Gopinath نوشت: "ذاتاً اینترنت اکسپلورر 11 نیز این اجازه را می دهد" ، اما مایکروسافت از هرکسی که Flash را به عنوان یک افزونه اجرا کند پشتیبانی نخواهد کرد.

از ژانویه 2021 ، Adobe Flash Player به طور پیش فرض در تمام مرورگرهای Microsoft غیرفعال می شود و همه نسخه های قدیمی تر از KB4561600 ، که در ژوئن 2020 منتشر شد ، مسدود می شوند.

اگر می خواهید Flash را از سیستم خود به طور کامل خلاص کنید ، مایکروسافت در حال آزاد کردن است "بروزرسانی برای حذف Adobe Flash Player " از طریق Microsoft Update Catalogue ، Windows Update و WSUS.

Flash مدتی است که به آرامی از بین می رود. این به طور پیش فرض در Chrome 76 سال گذشته مسدود شد ، Google در ماه اکتبر نمایش محتوای Flash را در نتایج جستجو متوقف کرد ، در حالی که Safari ، Facebook و Mozilla پشتیبانی را حذف کرده اند

مایکروسافت (در اکثر موارد) Flash را در پایان سال 2020 از بین می برد
microsoft/مایکروسافت-در-اکثر-موارد-flash-را-در-پایان-سال-2020-از-بین.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
techbord.com جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com PS5 در سال 2020 تقریبا دو برابر XBSX واحد فروخت
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.