خبر

 • تک بورد - مایکروسافت حداقل سیستم مورد نیاز ویندوز 11 را به روز می کند و برنامه PC Health Check را باز می گرداند

  مایکروسافت حداقل سیستم مورد نیاز ویندوز 11 را به روز می کند و برنامه PC Health Check را باز می گرداند
  26 روز و 21 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: مایکروسافت در دو ماه گذشته برنامه خود را برای بازسازی برنامه صرف کرده است و دوباره آن را در Windows Insiders عرضه می کند. نسخه جدید برنامه PC Health Check تصویری کاملتر از اینکه چرا رایانه حداقل الزامات ویندوز 11 را برآورده نمی کند ارائه می دهد ، به علاوه پیوندهایی به مقالات پشتیبانی کننده برای درک بهتر موانع و چگونگی کاهش آنها اضافه می کند.

  مایکروسافت اولین نسخه Windows 11 Insider Preview را در ماه ژوئن به اشتراک گذاشت ، اما همزمان با حذف برنامه PC Health Check از معادله ، آب را کمی گل آلود کرد. ردموند در آن زمان می گفت این برنامه که به منظور کمک به افراد در تشخیص اینکه آیا رایانه فعلی آنها می تواند ویندوز 11 را اجرا کند یا خیر ، به طور کامل به کاربران در مورد اینکه چرا سیستم نیازهای ارتقاء را برآورده نمی کند ، اطلاع نمی دهد.

  https://techbord.com مایکروسافت حداقل سیستم مورد نیاز ویندوز 11 را به روز می کند ، برنامه PC Health Check را باز می گرداند

  در در مثال بالا ، می بینید که سیستم نمونه از TPM 2.0 پشتیبانی نمی کند و پردازنده آن از ویندوز 11 پشتیبانی نمی کند. اگر می توان یکی از آنها را به لیست سازگاری ویندوز 11 اضافه کرد. پس از آزمایش های گسترده ، مایکروسافت CPU های زیر را به لیست سازگاری اینتل اضافه کرد:

  Intel Core X-series، Xeon W-series Intel Core 7820HQ (فقط دستگاه هایی را انتخاب کنید که با درایورهای مدرن بر اساس برنامه های پشتیبانی ، اعلام شده ، کامپوننت شده و سخت افزاری ارسال شده اند) اصول طراحی (DCH) ، از جمله سرفیس استودیو 2)

  هیچ پردازنده ای از نسل اول AMD Zen این برش را ایجاد نکرد.

  مایکروسافت علاوه بر این تصریح کرد که معتقد است 4 گیگابایت حافظه ، 64 گیگابایت حافظه داخلی ، بوت امن UEFI ، الزامات گرافیکی و TPM 2.0 حداقل حداقل سیستم مورد نیاز برای ارائه بهترین تجربه ویندوز 11 است ، بنابراین آنها تغییر نمی کنند.

  "برای کسانی که از رایانه ای استفاده می کنند که ارتقا نمی یابد ، و مایکروسافت می گوید که تا 10 اکتبر 2025 از ویندوز 10 پشتیبانی می کند. ویندوز 10 گزینه مناسبی است.

  مایکروسافت قصد دارد برنامه PC Health Check را با Int تازه اضافه شده به روز کند پردازنده های el در هفته های آینده به عنوان ابزار آماده سازی برای دسترسی عمومی.

خبرهای دیگر از مایکروسافت