خبر

 • تک بورد - مایکروسافت حالت شب را برای Xbox Insiders عرضه کرد

  مایکروسافت حالت شب را برای Xbox Insiders عرضه کرد
  6 روز و 21 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: مایکروسافت در حال آزمایش گزینه حالت شب با اعضای Xbox Insider منتخب است. برخی می توانند استدلال کنند که این بهبود کیفیت زندگی مدتهاست به تاخیر افتاده است ، اما حداقل مایکروسافت در نهایت به آنها رسیدگی می کند.

  ویژگی جدید را می توان در منوی تنظیمات Xbox Insiders شرکت کننده در حلقه Alfa Skip-Ahead یافت ، یک برنامه "فقط دعوت" که به اعضا اجازه می دهد نسخه های بعدی سیستم عامل Xbox را آزمایش کنند. همانطور که در یک نسخه نمایشی سریع از The Verge's Tom Warren مشخص شده است ، کاربرانی که به حالت شب دسترسی دارند می توانند روشنایی صفحه نمایش خود و همچنین میزان فیلتر کردن نور آبی را تنظیم کنند.

  گزینه های اضافی شامل قابلیت غیرفعال کردن HDR و تم کلی خود را تغییر دهید. این گزینه ها را می توان به صورت دستی تغییر داد یا تنظیم کرد تا در یک برنامه فعال شود. در اینجا به شما کمک می کند تا بعد از بازی راحت تر بخوابید ، اما اگر در فضایی با شخص دیگری که سعی می کند چشم خود را ببندد (به خوابگاه یا وضعیت هم اتاقی دیگر فکر کنید) چنین ویژگی هایی می تواند مفید باشد.

  با احتساب شرایط پیش بینی نشده ، احتمالاً می توان انتظار داشت که این ویژگی در هفته ها یا ماه های آینده قبل از شروع به عنوان ویژگی رسمی در همه کنسول های Xbox در به روزرسانی آینده ، از طریق کانال های مختلف پیش نمایش ظاهر شود.

خبرهای دیگر از مایکروسافت