خبر

 • تک بورد - مایکروسافت توضیح می دهد که چرا ویندوز 11 سریعتر از ویندوز 10 است

  مایکروسافت توضیح می دهد که چرا ویندوز 11 سریعتر از ویندوز 10 است
  6 روز و 12 ساعت قبل

  ویندوز 11 چندین تغییر چشمگیر را ایجاد می کند ، اما با ویندوز 10 نیز اشتراکات زیادی دارد. پس از استفاده از یک رنگ جدید ، به نظر می رسد که مایکروسافت کاربران را به ارتقاء سخت افزار خود برای استفاده از این بهینه سازی ها تشویق می کند ، و هیچ توضیح اینکه چرا نمی تواند اکثر آنها را به ویندوز 10 پشتیبان گیری کند.

  ماه آینده ، مایکروسافت راه اندازی ویندوز 11 را برای افرادی با رایانه های شخصی پشتیبانی شده آغاز می کند. کسانی که به دنبال ارتقاء دستگاه های قدیمی خود هستند ، می توانند از بین چندین مدل جدید از بسیاری از شرکای OEM این شرکت انتخاب کنند.

  با نزدیک شدن به تاریخ انتشار ، ارزش بررسی ویندوز 11 را دارد. به میز می آورد همانطور که خوانندگان ما می دانند ، بحث های زیادی در مورد نیاز سیستم برای سیستم عامل جدید وجود دارد ، که مسلما از هر نسخه قبلی ویندوز شدیدتر است. مایکروسافت به تازگی ویدئویی را در مورد این موضوع ارسال کرده است. سریعتر از Windows 10 ">

  دلایل مایکروسافت کاملاً مشخص نیست ، اما ما می دانیم که این شرکت بر پشتیبانی TPM 2.0 و پردازنده های نسبتاً جدید AMD و Intel اصرار دارد. با این وجود ، اگر بخواهید این کار را انجام دهید ، شرکت ردموند شما را از نصب ویندوز 11 بر روی رایانه پشتیبانی نمی کند - در نظر داشته باشید که در صورت دریافت هیچ گونه به روزرسانی سیستم عامل را دریافت نخواهید کرد.

  ادغام عمیق تیم های مایکروسافت در ویندوز 11 ، همراه با الزامات امنیتی جدید ، نشان می دهد که این شرکت به سادگی سیستم عامل خود را با دنیای پس از همه گیری و بدون اعتماد کامل سازگار می کند. بسیاری از شرکت ها احساس می کنند برای ادامه عملیات تجاری با کارکنان خود که عمدتا در خانه کار می کنند ، مجبور به خرید امنیت شده اند ، بنابراین این خبر خوبی برای آنها است.

  در عین حال ، نیاز به TPM 2.0 گامی جدید برای سیستم های ضد تقلب ، بنابراین گیمرهایی که از بازی های چند نفره آنلاین لذت می برند ، می توانند در لابی خود تقلب کمتری داشته باشند زیرا توسعه دهندگان بیشتر از Riot Games مثال می زنند.

   https://techbord.com مایکروسافت توضیح می دهد که چرا ویندوز 11 سریعتر از ویندوز 10

  ممکن است ویندوز 11 شبیه ویندوز 10 با رابط کاربری دوباره طراحی شده در استیو دیسپنسا ، مدیر مدیریت شرکت ، می گوید تغییرات زیادی زیر کاپوت وجود دارد که باعث می شود ویندوز 11 در استفاده واقعی سریعتر احساس شود. به عنوان مثال ، نحوه اولویت بندی سیستم عامل برای برنامه ها و فرایندها به نفع برنامه هایی است که در پیش زمینه اجرا می شوند ، تغییر کرده است و در مواردی که برنامه های بیشتری را راه اندازی می کنید ، ادامه می یابد.

  این بدان معناست که حتی زمانی که رایانه شما تحت بار سنگینی است ، همچنان می توانید هرگونه برنامه دیگر را بدون هیچگونه تأخیری مانند سیستم غیر فعال اجرا کنید. همانطور که در ویدئو نشان داده شده است ، بار پردازنده یکسان باقی می ماند ، که می تواند در وقت شما صرفه جویی کند ، بدون توجه به سلامت روانی شما.

  همین اصل در رابط کاربری Windows و مرورگر Microsoft Edge اعمال می شود ، اما فقط می توان امیدوار بود که مایکروسافت کار درستی انجام دهد و به شما امکان می دهد به راحتی به مرورگر دیگری بروید. صرفه جویی در منابع مانند چرخه های پردازنده و کاهش 30 درصدی استفاده از RAM با استفاده از زبانه های خواب به نظر جالب می آید ، اما برای افرادی که Chrome یا Firefox را ترجیح می دهند و از منابع استفاده نمی کنند ضروری نیست.

  https://techbord.com مایکروسافت توضیح می دهد که چرا ویندوز 11 سریعتر از ویندوز 10

  منطقه دیگری است در جایی که ویندوز 11 بهبود یافته است این است که با به کار انداختن مجدد دستگاه از حالت خاموش ، تجربه ای را برای بهینه سازی فوری ارائه می دهد ، درست مانند این که تلفن شما همیشه آماده استفاده است. مایکروسافت می گوید نحوه صحبت سیستم عامل جدید خود با سخت افزار سیستم شما را تغییر داده است ، و اکنون نیز حالت های اولویت را به خاطر می آورد تا روند رزومه سریعتر احساس شود. در نتیجه ، زمان بیدار شدن از خواب 25 درصد کاهش یافته است ، در حالی که احراز هویت Windows Hello 30 درصد سریعتر است.

  مایکروسافت به دلیل استفاده گسترده از "& amp ؛ در مورد فن آوری های فشرده سازی "، اما آن را با جزئیات بیشتری توضیح نداده است. در عوض ، به ما گفته می شود که برنامه های صندوق ورودی و اجزای مورد نیاز به سادگی تا زمانی که آنها را باز نکنید یک مقاله خرد هستند ، در این مرحله آنها در سیستم شما بارگیری می شوند. احتمالاً باعث صرفه جویی در فضا در اینجا و آنجا می شود ، اما این سال را ایجاد می کند که چرا مایکروسافت نمی تواند همین کار را با مجموعه آفیس انجام دهد.

  با بازگشت به نیازهای سخت افزاری ، دیسپنسا توضیح داد که داشتن اینتل نسل هشتم و پردازنده های سری AMD Ryzen 2000 یا جدیدتر تا حدودی با عملکرد انگیزه دارند. با این حال ، حرکت به سمت معماری 64 بیتی و سیستم عامل مبتنی بر UEFI و Secure Boot راه مایکروسافت برای رهایی از خطرات مربوط به سیستمهای قدیمی 32 بیتی مجهز به سیستم عامل BIOS است.

  https://techbord.com مایکروسافت توضیح می دهد که چرا ویندوز 11 سریعتر از ویندوز 10

  این کار را نمی کند توضیح دهید که چرا نمی توانید از CPU های قدیمی استفاده کنید ، اما ظاهرا مایکروسافت در هفته های آینده اطلاعات بیشتری در این مورد خواهد داشت. در حال حاضر ، این شرکت می خواهد ما معتقد باشیم سیستم هایی که حداقل سیستم مورد نیاز ویندوز 11 را برآورده نمی کنند ، بر اساس آزمایش های داخلی 52 درصد بیشتر از حالت کرنل خراب می شوند ، در حالی که سیستم هایی که با آنها مطابقت دارند 99.8 درصد خرابی دارند. تجربه رایگان. "

  اگر این اعداد کمی عجیب به نظر برسند ، به این دلیل است که آنها کاملاً از منطق مایکروسافت پشتیبانی نمی کنند. اگر رایانه ای که حداقل الزامات را برآورده می کند عملاً عاری از خرابی باشد ، رایانه کمی قدیمی تر چقدر بدتر است؟

  با سازگاری و سرویس ، شرکت می گوید برنامه هایی که روی ویندوز 10 کار می کنند در ویندوز 11 نیز همینطور - هیچ شگفتی در آنجا وجود ندارد. با این حال ، نمی گوید چرا سایر بهینه سازی ها در ویندوز 11 پخته شده اند ، اما نمی توان آنها را به ویندوز 10 ارسال کرد. ویژگی هایی مانند DirectStorage برای بازی در اختیار کاربرانی قرار می گیرد که نمی توانند یا نمی خواهند برای ارتقاء به ویندوز 11. بنابراین ، مایکروسافت اساساً 1.3 میلیارد کاربر ویندوز 10 را که نمی خواهند در حاشیه خونریزی باقی بمانند ، رها می کند.

   https://techbord.com مایکروسافت توضیح می دهد که چرا ویندوز 11 سریعتر از ویندوز 10

  مدل سرویس یک ویژگی مهم در سال خواهد بود ، که هیچ کدام خوب و بد اکثر مردم به اینها اهمیت نمی دهند و همین امر در مورد بسیاری از شرکت هایی که از ویندوز در زیرساخت های خود استفاده می کنند صادق است. نسخه های Home و Pro ویندوز 11 دو سال پشتیبانی می کنند ، در حالی که نسخه Enterprise و Education سه سال پشتیبانی می کنند ، بنابراین می توانید حداقل یک یا دو سال منتظر بمانید تا نیاز به به روزرسانی داشته باشید.

  شاید بزرگترین توهین به کاربران ویندوز 10 این است که مایکروسافت تغییراتی را در موتور به روزرسانی در ویندوز 11 ایجاد می کند - یعنی به روز رسانی های دلتا - که می تواند به ویندوز 10 نیز ارسال شود. اندازه به روز رسانی تا 40 درصد کاهش می یابد ، اما کاربران ویندوز 10 برنده می شوند. این را دریافت نمی کنید.

  به طور کلی ، ویندوز 11 باید یک نسخه هیجان انگیز باشد. با این وجود ، حداقل الزامات سختگیرانه مایکروسافت به نظر می رسد که این شرکت و شرکای OEM آن در تلاش هستند تا کاربران را مجبور به ارتقاء به سخت افزار جدیدتر کرده و شعله بازار رایانه ها را برانگیزند.

خبرهای دیگر از مایکروسافت