خبر

 • تک بورد - مایکروسافت تایید کرد که تمام کنسول های ایکس باکس وان متوقف شده اند

  مایکروسافت تایید کرد که تمام کنسول های ایکس باکس وان متوقف شده اند


  10 روز و 22 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ یکی را برای Xbox One بریزید. مایکروسافت به تازگی تایید کرده است که ایکس باکس وان اس را در پایان سال 2020 متوقف کرده است و قبلاً گفته بود که تولید نسخه های دیگر ایکس باکس وان را در همان سال متوقف کرده است.

  با عرضه Xbox Series X/S کاملاً جدید، مایکروسافت در جولای 2020 اعلام کرد که ایکس باکس وان ایکس و ایکس باکس وان اس تمام دیجیتالی را متوقف می کند و تنها نسخه استاندارد را باقی می گذارد. نسخه ایکس باکس وان اس (با درایو دیسک) به عنوان تنها کنسول نسل قبلی مایکروسافت که هنوز در حال تولید است.

  اما اکنون، سیندی واکر، مدیر ارشد بازاریابی محصول کنسول ایکس باکس، به The در آستانه این که «برای تمرکز بر تولید Xbox Series X / S، تولید تمام کنسول‌های Xbox One را تا پایان سال 2020 متوقف کردیم.»

  اکنون تنها چیزی که باقی می‌ماند این است که خرده‌فروشان هر آنچه که Xbox One X باقی مانده را بفروشند. /S سهام آنها را ترک کرده اند. پس از آن مرحله، احتمالاً فروش آنها به فروشگاه‌های دست دوم و سایت‌های حراج محدود می‌شود.

  تأیید اینکه کل خط Xbox One دیگر تولید نمی‌شود، یک روز پس از تصمیم سونی برای ادامه ساخت پلی‌استیشن می‌آید. 4 در پاسخ به کمبود PS5. این شرکت قرار بود اواخر سال گذشته یا در سال 2022 به تولید PS4 پایان دهد، اما در عوض تصمیم گرفت برای پاسخگویی به تقاضای گیمرهایی که قادر به دستیابی به یک دستگاه نسل فعلی نیستند، خروجی را افزایش دهد.

  در حالی که هر دو PS5 هستند. و Xbox Series X در اکثر خرده فروشان موجود نیست، Xbox Series S مایکروسافت بسیار قدرتمندتر بسیار راحت تر به دست می آید. از زمانی که جدیدترین کنسول‌های ایکس‌باکس به فروش رفت، Xbox Series S در "چند بازار کلیدی" بهتر از Xbox Series X عمل کرد، با تقسیم 50/50 تخمینی از نظر پایه نصب در سراسر مناطق اصلی.

  فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، یکی از دلایل عرضه بیشتر Xbox Series S را توضیح داد: «ما در واقع می‌توانیم تعداد بیشتری [تراشه‌های] سری S را در همان فضای قالب [تراشه] بسازیم که در سری X می‌توانیم». مایکروسافت همچنین ادعا می‌کند که سیستم‌های Xbox Series X/S سریع‌تر از هر نسل قبلی کنسول‌هایش فروخته می‌شوند.


  تگ ها:

  مایکروسافت , تایید , تمام , کنسول , ایکس , باکس , متوقف


  v 5
خبرهای دیگر از مایکروسافت