خبر

 • تک بورد - مایکروسافت بی سر و صدا وارد خرده فروشی می شود

  مایکروسافت بی سر و صدا وارد خرده فروشی می شود
  17 روز و 8 ساعت قبل

  چرا مهم است: مایکروسافت در تابستان گذشته به دلیل شیوع بیماری Covid-19 ، پس از توقف فعالیت چند ماه قبل ، کلیه فروشگاه های فیزیکی خود را برای همیشه تعطیل کرد. تقریباً یک سال بعد ، به نظر می رسد ردموندی آماده است انگشتان پا را به خرده فروشی فرو کند ...

  در بیانیه ای به The Verge ، رئیس خرده فروشی مایکروسافت ، تراویس والتر گفت که از اول ژوئیه ، مشتریان می توانند محصولات مایکروسافت را از مراکز تجربه این شرکت در نیویورک ، سیدنی و لندن خریداری کنند. .

  کمبود تراشه در حال انجام ، موجودی مایکروسافت را که می تواند در مراکز تجربه ذخیره کند ، محدود می کند. به عنوان مثال Xbox Series X / S ، در ابتدا طبق The Verge در دسترس نخواهد بود. لوازم جانبی کنسول و همچنین دستگاه های Surface و اشتراک Microsoft 365 باید در دسترس باشد.

  https://techbord مایکروسافت .com مایکروسافت بی سر و صدا وارد خرده فروشی می شود

  در نتیجه انتشار ، اقدامات ردموندی به منزله بازگشت خرده فروشی های مایکروسافت نیست. علاوه بر این ، خدمات تحویل سفارش آنلاین در مراکز تجربه ارائه نمی شود. در عوض ، بیشتر به نظر می رسد که مایکروسافت فقط می خواهد کار مشتریانی را که از مراکز تجربه برای خرید محصولات مایکروسافت استفاده می کنند کمی آسان کند.

  بسیاری تلاش کرده اند اما عملاً هیچکدام نتوانسته اند موفقیت مستقل خرده فروشی را تکرار کنند. که اپل طی دو دهه گذشته تجربه کرده است ، اگرچه مفهوم فروشگاه در فروشگاه برای برخی از مارک ها موفقیت آمیز بوده است.

  اعتبار تصویر 1000 Words ، Roman Tirapolsky

خبرهای دیگر از مایکروسافت