خبر

 • تک بورد - مایکروسافت به روز رسانی ویژگی های ویندوز 10 را به یک چرخه سالانه منتقل می کند

  مایکروسافت به روز رسانی ویژگی های ویندوز 10 را به یک چرخه سالانه منتقل می کند
  22 روز و 11 ساعت قبل

  چرا مهم است: مایکروسافت از امروز به عرضه ویندوز 11 خود سرعت می بخشد. برای تسهیل این امر، ویندوز 10 به سرعت به‌روزرسانی سالانه ویژگی‌ها می‌رود و همچنین احتمالاً از زمانی که سیستم‌عامل وارد چرخه پایان عمر خود شده است، افزوده‌های مهم کمتری را شاهد خواهد بود. مایکروسافت قول پشتیبانی از ویندوز 10 را تا 14 اکتبر 2025 داده است.

  در روز سه‌شنبه وصله، مایکروسافت اعلام کرد که سرعت به‌روزرسانی ویندوز 10 خود را طوری تنظیم می‌کند که مطابق با ویندوز 11 باشد. با شروع وصله 21H2، کاربران ویندوز 10 می‌توانند انتظار به‌روزرسانی‌های منظم ویژگی‌ها را در سال داشته باشند.

  "جان کیبل، معاون مایکروسافت در بخش خدمات و تحویل ویندوز، گفت: "ما به یک سرعت انتشار جدید ویندوز 10 برای همراستایی با آهنگ ویندوز 11 و هدف قرار دادن به‌روزرسانی‌های سالانه ویژگی‌ها منتقل می‌شویم." "به روز رسانی بعدی ویژگی ویندوز 10 برای نیمه دوم سال 2022 در نظر گرفته شده است. ما حداقل تا 14 اکتبر 2025 به پشتیبانی از حداقل یک نسخه از ویندوز 10 ادامه خواهیم داد."

  او همچنین گفت که سرویس کانال، که به طور رسمی به عنوان "کانال نیمه سالانه" شناخته می شود، با شروع به روز رسانی امروز به "کانال در دسترس بودن عمومی" تغییر نام داده است.

  پچ ویندوز 10 21H2 آن نیست. قابل توجه. پشتیبانی از WPA3 H2E را برای امنیت وای فای بهتر به ارمغان می آورد. همچنین Windows Hello for Business را ساده‌تر می‌کند تا امکان استقرار سریع‌تر، روان‌تر و بدون رمز عبور را فراهم کند. در نهایت، این به روز رسانی، پشتیبانی از محاسبات GPU را به WSL (زیر سیستم ویندوز برای لینوکس) و EFLOW (Azure IoT Edge برای لینوکس در ویندوز) اضافه می کند. استفاده از چرخه‌های GPU باید به استقرار یادگیری ماشینی و سایر کارهای سنگین کمک کند.

  در حالی که ممکن است در آینده به‌روزرسانی‌های اساسی‌تر ویندوز 10 وجود داشته باشد، کاربران باید انتظارات خود را کنترل کنند. مایکروسافت به شدت بر روی ویندوز 11 متمرکز است و کیبل گفت که مایکروسافت از امروز عرضه ویندوز 11 خود را افزایش می دهد.

  "بر اساس تجربه به روز رسانی مثبت و بازخورد کاربران که تا به امروز دیده ایم، ما در حال پیشرفت هستیم. معاون مایکروسافت می‌گوید: «سرعت عرضه سریع‌تر از آنچه قبلاً پیش‌بینی می‌کردیم، و اکنون ارتقاء ویندوز 11 را به‌طور گسترده‌تر در دسترس دستگاه‌های واجد شرایط ویندوز 10 [sic] قرار می‌دهیم. انتشار ممکن است تصمیم آن را برای پایان دادن به پشتیبانی از شبیه‌سازی x64 در ویندوز 10 توضیح دهد. این حرکت اساساً Surface Insiders را که برنامه‌های x64 را اجرا می‌کنند مجبور می‌کند تا به ویندوز 11 ارتقا دهند، حتی اگر این بدان معنا باشد که به دستگاه جدیدتری نیاز دارند. مایکروسافت امروز با به‌روزرسانی یک پست وبلاگ تقریباً یک ساله درباره پیش‌نمایش شبیه‌سازی x64 که دسامبر گذشته منتشر شد، یواشکی این را اعلام کرد.

  "مشابه x64 برای ویندوز اکنون به طور کلی در ویندوز 11 در دسترس است. می خواند. "برای کسانی که علاقه مند به تجربه این کار هستند، یک رایانه با ویندوز 11 روی Arm مورد نیاز است."

خبرهای دیگر از مایکروسافت