techbord.com مایکروسافت به روزرسانی ویندوز 10 را با نسخه ای جایگزین می کند که عملکرد سیستم را از بین نمی برد

چرا مهم است: مایکروسافت جایگزین یک به روزرسانی اجباری ویندوز 10 شده است که باعث از بین رفتن عملکرد سیستم و زمان بوت شدن برای چندین کاربر شد. این مجدداً در ماه مه وارد شد و نسخه جدید مبتنی بر Chromium را جایگزین مرورگر Edge قدیمی کرد ، اما موضوعاتی که معرفی کرد مایکروسافت را مجبور به اقدام کرد.

همانطور که در اوایل سال جاری گزارش کردیم ، مایکروسافت به روزرسانی ویندوز 10 KB4559309 را اجرا کرد که به طور خودکار Edge را به تجسم تجدید نظر شده دارای کروم ، که مایکروسافت در دسامبر 2018 تأیید کرد ، به روز کرد.

همانطور که با بسیاری از به روزرسانی های ویندوز 10 ، مشکلات زیادی را برای تعدادی از کاربران به وجود آورد. این موارد شامل عملکرد لگی ، تعداد فریم در ثانیه در بازی ها ، زمان بوت تا 3 برابر کندتر و درایوهای سخت خارجی نیستند. یکی از کاربران نوشت: "این به روزرسانی اساساً رایانه جدید من را بی فایده کرده است."

همانطور که توسط Windows Latest ، Windows 10 KB4559309 گزارش شده است بروزرسانی به طور خودکار از سیستم خارج می شود ، بنابراین انصراف به معنای استفاده از ابزارهای پیشرفته طراحی شده برای مشتریان تجاری است. و کسانی که مجبور به نصب پچ شدند نمی توانند آن را حذف کنند زیرا گزینه خاکستری شده است.

مایکروسافت به نظرات کاربران گوش داده و مشکلات را تأیید کرده است. شرکت ردموندی به روزرسانی را به جای KB4576754 - که به نظر می رسد تاکنون بدون معرفی موارد ناخواسته نصب شده است ، جایگزین کرده است.

KB4576754 مانند به روزرسانی که جایگزین آن می شود ، به طور خودکار نصب می شود. برای کسانی که هنوز آخرین به روزرسانی را بارگیری نکرده اند و ترجیح نمی دهند ، با بارگیری دستی و نصب آخرین نسخه Edge ، اصلاح رجیستری یا استفاده از جعبه ابزار مسدود کردن ، می توان آن را متوقف کرد.

مایکروسافت به روزرسانی ویندوز 10 را با نسخه ای جایگزین می کند که عملکرد سیستم را از بین نمی برد
microsoft/مایکروسافت-به-روزرسانی-ویندوز-10-را-با-نسخه-ای-جایگزین-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com آیا کفش های کتانی RTX 3080 می پوشید؟
techbord.com گفته می شود انویدیا RTX 2060 و RTX 2060 Super را دوباره راه اندازی می کند
techbord.com Opera خرید YoYo Games ، تیم پشت استودیوی GameMaker
techbord.com مدیاگران Skyrim ابزاری جدید برای یادگیری ماشین دارند که متن را به گفتار واقع بینانه NPC تبدیل می کند
techbord.com MediaTek کوالکام و سامسونگ را با پیشرفته ترین Dimensity 1200 SoC به کار می گیرد
techbord.com Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.