خبر

 • تک بورد - مایکروسافت به دنبال

  مایکروسافت به دنبال "پاسخ باورنکردنی" آزمایش رایگان ویندوز 365 را متوقف کرد
  22 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ دو روز پس از اینکه مایکروسافت در دسترس بودن عمومی ویندوز 365 را اعلام کرد ، آنقدر علاقه ایجاد کرد که شرکت مجبور شد ثبت نام آزمایشی جدید را متوقف کند تا بتواند ظرفیت بیشتری برای پشتیبانی از هجوم مشتریان بالقوه پولی ایجاد کند. هنوز زود است که بتوان آن را موفقیت آمیز نامید ، اما این شرکت می گوید که واکنش تاکنون \\ "قابل توجه \\" بوده است.

  مایکروسافت ویندوز 365 را در این ماه راه اندازی کرد ، سرویس جدیدی که اساساً رایانه شما را به واسطه ماشین های مجازی ویندوز 10 میزبان Azure به ابر منتقل می کند. قیمت از 20 دلار به 162 دلار در ماه بر اساس نیازهای شخصی شما می رسد ، اما در مورد راحتی و امنیت که برای فضای کار ترکیبی مدرن به ارمغان می آورد ، چیزی برای گفتن وجود دارد.

  این یک ایده است که برخی از کارآفرینان سعی کرده اند از مرورگر وب Chrome استفاده کنند ، زیرا بسیاری از مردم می توانند اکثریت یا تمام کارهای خود را از آنجا انجام دهند. با این حال ، به نظر می رسد پیاده سازی مایکروسافت تقاضای بیشتری را ایجاد می کند-تا آنجا که گفته می شود ظرفیت سرور این شرکت برای پشتیبانی از تعداد زیادی از افرادی که برای آزمایش دو ماهه ویندوز 365 ثبت نام کرده اند ، تمام شده است. .

  #Windows365 Cloud PC درsurface Duo. چندان ضعیف pic.twitter.com/SciYQqS9NC

  - ایوان میلز (EvanMillsMSFT) 3 آگوست 2021

  به گفته اسکات منچستر ، که ریاست تیم ویندوز 365 را بر عهده دارد ، این شرکت مجبور است موقتاً ثبت نام ها را متوقف کند تا موفق به ایجاد ظرفیت اضافی می شود. با این اوصاف ، شما همچنان می توانید ثبت نام کنید تا به محض دسترسی به نسخه آزمایشی به شما اطلاع داده شود ، یا اگر مایل نیستید منتظر بمانید ، دسترسی مستقیم به خدمات را خریداری کنید.

خبرهای دیگر از مایکروسافت