techbord.com مایکروسافت به توسعه دهندگان کمک می کند تا بازی هایشان برای معلولان قابل دسترسی تر باشد

چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت دستورالعمل های دسترسی Xbox خود را به روز کرده است تا درک و پایبندی آن را برای توسعه دهندگان آسان کند. در حالی که در آن حضور داشت ، ردموندی همچنین تصمیم گرفت تا یک برنامه اعتبار سنجی را برای کمک به آزمایش devs و شناسایی موانع موجود در بازی ها راه اندازی کند که می تواند بازی را برای معلولان دشوارتر کند.

مایکروسافت در ژانویه 2020 دستورالعمل های دسترسی Xbox (XAGs) را راه اندازی کرد ، مجموعه ای از بهترین روش ها برای اعتبار سنجی قابلیت دسترسی به یک بازی. ایده این بود که به طراحان کمک کند تا ایده های خود را برای پیشبرد تلاش برای دستیابی به موفقیت کمک کنند.

طی سال گذشته ، مایکروسافت بازخورد گسترده ای از توسعه دهندگان ارائه داد. برخی از آنها زمینه و توضیحات بیشتری را در مورد چگونگی اطمینان از رعایت صحیح این دستورالعمل ها در بازی های خود و برخی دیگر در مورد شروع و تأثیر XAGs در تجربه بازی برای بازیکنان دارای معلولیت درخواست کمک کردند.

< p> تیم مایکروسافت با دسترسی به بازخورد ، درگیر به روزرسانی XAG ها شدند. آنها زبان به کار رفته در این دستورالعمل ها را بهبود بخشیدند تا درک آن کمتر فنی و آسان باشد ، اهداف مشخصی را برای هر XAG مشخص کردند ، سوالات محدوده ای برای کمک به توسعه دهندگان در شناسایی کدام XAG ها برای تمرکز و پخت در چندین نمونه از رهنمودهای عملی جهان ارائه دادند.

تیم با درک اینکه می توانند کارها را یک گام جلوتر بردارند ، با بخش مهندسی قابلیت اطمینان بازی برای ایجاد یک برنامه تست قابلیت دسترسی برای کمک به تأیید اعتبار بازی های مطابق با دستورالعمل ها ، همکاری کردند. اکنون ، devs می توانند بازی مایکروسافت Xbox یا PC خود را ارسال کرده و آن را در برابر XAG آزمایش کنند. تمام قبولی های آزمایشی با کمک اعضای انجمن بازی ها و معلولیت ها انجام می شود که بازخورد و اطلاعاتی را ارائه می دهند که ممکن است بازیکنان توانایی از آن غافل شده باشند.

مایکروسافت به توسعه دهندگان کمک می کند تا بازی هایشان برای معلولان قابل دسترسی تر باشد
microsoft/مایکروسافت-به-توسعه-دهندگان-کمک-می-کند-تا-بازی-هایشان-برای.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.