خبر

 • تک بورد - مایکروسافت برنامه های تحت وب Edge را در نوار وظیفه ویندوز 10 تبلیغ می کند

  مایکروسافت برنامه های تحت وب Edge را در نوار وظیفه ویندوز 10 تبلیغ می کند
  25 روز و 20 ساعت قبل

  Edge اخیراً محبوبیت خود را افزایش داده است ، اما مایکروسافت می خواهد کاربران ویندوز بیشتری را از Chrome دور کرده و به مرورگر خود بکشاند. در یک آزمایش جدید A / B ، شرکت ردموندی با ارتقا them آنها در نوار وظیفه ویندوز 10 ، فضیلت برنامه های وب مجهز به Chromium Edge را متعالی می کند.

  همانطور که توسط ویندوز جدید گزارش شده است ، کسانی که دارای Windows 10 October 2020 Update یا نسخه جدیدتر هستند به زودی می توانند پنجره های بازشو با نشان Edge را مشاهده کنند. این موارد توضیح می دهد که چگونه این ویژگی به کاربران اجازه می دهد "مستقیم به سایت های برتر بروند" و آنها می توانند "سایت های مورد علاقه را برای باز کردن سریع برگه ها به طور مستقیم از نوار وظیفه" سنجاق کنند.

   https://techbord.com مایکروسافت در حال توسعه برنامه های تحت وب Edge در نوار وظیفه ویندوز 10

  برنامه های وب پیشرفته تجربه ای مشابه برنامه را ارائه می دهد که به صورت سفارشی ارائه شده است برای یک دستگاه آنها اساساً وب سایت هایی مانند YouTube و Reddit هستند که برای عملکردی مانند برنامه های بومی بهبود یافته اند. ایده این است که بهترین ویژگی های وب و برنامه های بومی را ترکیب کنید.

  فکر نکنید اگر کاربر عادی Edge هستید از این اعلان ها اجتناب خواهید کرد. مایکروسافت همه را هدف قرار داده است ، نه فقط کسانی که از Chrome ، Firefox و غیره استفاده می کنند

  https://techbord.com Microsoft در حال تبلیغ برنامه های تحت وب با استفاده از Edge در نوار وظیفه ویندوز 10

  گزارش شده است که ویژگی تبلیغ شده براساس جادوگر پین کردن نوار وظیفه Microsoft Edge است که سال گذشته وارد شده است. مایکروسافت در ابتدا هشدارها را در سال 2020 آزمایش کرد و اکنون آنها را در دستگاه های بیشتری عرضه می کند.

  اگر تصمیم بگیرید "آن را امتحان کنید" ، انتخاب پین کردن Facebook ، YouTube ، Wikipedia ، به شما پیشنهاد می شود Reddit و وب سایت های Microsoft News (MSN) در نوار وظیفه شما. مایکروسافت خاطرنشان می کند که وقتی این سایت ها را از نوار وظیفه راه اندازی می کنید ، در Edge باز می شوند. همچنین شما می خواهید مرورگر پیش فرض خود را به Edge تغییر دهید.

  خوشبختانه ، کاربران فقط باید یک بار هشدار را برای مایکروسافت ببندند تا نکته را دریافت کند و خطای آنها را متوقف کند.

  ما هفته گذشته شنیدید که تعداد کاربران Microsoft Edge در حال رشد است در حالی که Firefox ، که در یک زمان دومین مرورگر محبوب ترین نسخه Chrome بود ، همچنان در حال سقوط است.

  اعتبار تصویر: آخرین ویندوز

خبرهای دیگر از مایکروسافت