خبر

 • تک بورد - مایکروسافت برنامه های اندرویدی را از طریق فروشگاه برنامه آمازون به ویندوز 11 آورده است

  مایکروسافت برنامه های اندرویدی را از طریق فروشگاه برنامه آمازون به ویندوز 11 آورده است
  8 روز و 18 ساعت قبل

  در زمان آشکارسازی مایکروسافت ، مدیر ارشد محصولات Panos Panay گفت که کاربران می توانند برنامه های Android را در Start و نوار وظیفه ادغام کنند. خرد متعارف نشان می دهد که مایکروسافت زمان بیشتری را صرف صحبت در مورد ادغام می کرد اما در واقع ، Panay فقط به طور خلاصه به آن پرداخت.

  مایکروسافت به عنوان بخشی از ارائه ویندوز 11 نشان داد که برنامه های اندرویدی بطور طبیعی بر روی سیستم عامل جدید اجرا می شوند.

  ویژگی غافلگیرانه توسط Intel Bridge Technology ، که به برنامه های تلفن همراه اجازه می دهد تا روی رایانه اجرا شوند. مایکروسافت به جای همکاری با گوگل ، با آمازون همکاری کرده و از Amazon Appstore برای پر کردن بخش Android فروشگاه جدید Windows استفاده خواهد کرد.

  برنامه های Android به لطف آمازون به عنوان برنامه های معمولی اجرا می شوند. اگرچه این روند بارگیری حداقل در ابتدا کمی شگفت آور به نظر می رسد: pic.twitter.com/qELV0fhRMc

  - Joanna Stern (JoannaStern) 24 ژوئن 2021

  توییتی از Joanna Stern با The وال استریت ژورنال کمی بیشتر در مورد ادغام روشن می کند ، و به نظر می رسد کمی پیچیده است. طبق گفته استرن ، اگر برنامه ای را جستجو می کنید و اتفاقاً یک برنامه اندرویدی است ، برای بارگیری در آن باید وارد حساب آمازون خود شوید. و اگر اولین بار است که یک برنامه Android را در ویندوز بارگیری می کنید ، ابتدا باید Amazon Appstore را به عنوان یک برنامه مستقل بارگیری کنید.

  مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای راه اندازی ویندوز 11 به عنوان یک نسخه رایگان برای رایانه های شخصی ویندوز 10 در این تعطیلات واجد شرایط. اعضای برنامه Windows Insider از هفته آینده می توانند تغییرات اولیه را انجام دهند.

  تصاویر کوچک با احترام از تصاویر کوچک

خبرهای دیگر از مایکروسافت