techbord.com مایکروسافت برای کاهش تنگناهای IO در بازیها ، DirectStorage API را از Xbox به رایانه ها می آورد

چرا مهم است: در بین تبلیغ نوآوری های موجود در Xbox Series X و تلاش برای پنهان کردن وجود Xbox Series S ، مایکروسافت همچنین در تلاش است برخی از ترفندهای نرم افزاری جدید خود را به کامپیوتر وارد کند. DirectX API جدیدی بنام DirectStorage پورت های کنسول را برای توسعه دهندگان کمی راحت تر کرده و در برخی از رایانه های شخصی سازگار مجهز به SSD های NVMe مزایای سرعت یکسانی را به همراه خواهد داشت.

مایکروسافت در مورد پیشرفت سخت افزاری و نرم افزاری کنسول Xbox Series X آینده خود بسیار صحبت کرده است ، از جمله یک پشته فناوری به نام Xbox Velocity Architecture ، که قرار است زمان بارگذاری را کاهش دهد و بازی های با دنیای بزرگتر و دقیق تر را قادر سازد.

معماری Velocity در کنسول جدید Xbox ترکیبی از NVMe SSD اختصاصی ، یک بلاک سخت افزاری تخصصی برای فشرده سازی داده ها و ابزارهای نرم افزاری جدید - Sampler Feedback Streaming و DirectStorage API است. مایکروسافت می گوید به زودی فناوری دوم نرم افزار را برای حل همان گلوگاه ذخیره سازی به رایانه های شخصی ویندوز 10 وارد می کند.

https: / /techbord.com مایکروسافت DirectStorage API را از Xbox به رایانه ها می آورد تا تنگناهای IO را در بازی ها کاهش دهد

NVMe SSD ها تازه روی کنسول قرار می گیرند ، اما برای چندین بازی برای رایانه های شخصی در دسترس است سالهایی با سرعتی فراتر از HDD و قیمتی که هر ساله دائماً کاهش می یابد. از آنجایی که اندازه بازیها بالون شده است ، توسعه دهندگان روشهای کارآمدتری را برای بارگیری تمام داده های مورد نیاز در حافظه ویدئو پیدا کردند ، اما هنوز هم توسط API های ذخیره سازی موجود تنگنا بودند. به همین دلیل است که SATA SSD نسبتاً ارزان از نظر زمان بارگذاری بازی تقریباً به سرعت SSD NVMe خواهد بود.

DirectStorage به منظور بهره گیری از امکان کامل درایوهای NVMe با ایجاد امکان ساخت بازی ها ، طراحی شده است. ده ها هزار درخواست IO. این می تواند از طریق موازی سازی هوشمندانه و کاهش هزینه های اضافی هر درخواست IO به این موفقیت دست یابد. در API های ذخیره سازی موجود ، این درخواست ها به صورت یکجا پردازش می شوند ، که دیگر برای بازی های نسل بعدی کافی نیست.

اوایل این هفته ، Blizzard نشان داد که یک درایو حالت جامد فقط توصیه نمی شود ، بلکه در واقع لازم است اگر شما مشتاقانه منتظر اجرای گسترده World of Warcraft هستید. با این اوصاف ، مدتی طول خواهد کشید تا سازندگان بازی بتوانند از DirectStorage API در رایانه استفاده کنند - مایکروسافت می گوید در حال حاضر با شرکای صنعتی در حال کار است تا آن را به واقعیت تبدیل کند ، با پیش نمایش برای سال آینده برنامه ریزی شده است.

< همچنین لازم به ذکر است که همه سیستم های مجهز به NVMe SSD نمی توانند از API جدید استفاده کنند ، زیرا این امر باید توسط GPU نیز پشتیبانی شود. اولین سخت افزار تأیید شده ای که قادر به انجام این کار است ، پردازنده های گرافیکی سری 3000 انویدیا است ، زیرا این شرکت در حال کار بر روی ویژگی ای به نام RTX IO برای اتصال به DirectStorage است ، اگر چه این یک سال دیگر باقی مانده است.

مایکروسافت برای کاهش تنگناهای IO در بازیها ، DirectStorage API را از Xbox به رایانه ها می آورد
microsoft/مایکروسافت-برای-کاهش-تنگناهای-io-در-بازیها-directstorage.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.