خبر

 • تک بورد - مایکروسافت برای رسیدگی به خرابی های BSOD مربوط به چاپگر ، به روزرسانی ویندوز 10 را منتشر کرد

  مایکروسافت برای رسیدگی به خرابی های BSOD مربوط به چاپگر ، به روزرسانی ویندوز 10 را منتشر کرد
  10 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت برای نسخه سه بعدی وصله هفته گذشته که منجر به خراب شدن صفحه آبی مرگ در دستگاه های با استفاده از چاپگرهای خاص شده است ، رفع اشکال کرده است. اگر مشکلی دارید ، این به روزرسانی جدید باید عملکرد چاپگر را برگرداند.

  هفته گذشته گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه Windows 10 KB5000802 (مارس 2021) ، یک به روزرسانی امنیتی خودکار ، مشکلات عمده ای را برای برخی از کاربران با مارک های خاص چاپگر ایجاد کرده است. این مشکل همچنین در به روزرسانی KB5000808 برای کسانی که از نسخه های ویندوز 10 نسخه 2004 و 20H2 استفاده می کنند وجود دارد.

  این مسئله ریکو ، گورخر ، کیوسرا و چاپگرهای دیگر را تحت تأثیر قرار داد. با زدن دکمه چاپ در برنامه ها ، از جمله Notepad ، Office ، LibreOffice و حتی برخی از PDF ها ، با ایجاد یک BSOD با پیام خطای "APC_INDEX_MISMATCH for win32kfull.sys" ظاهر شد.

  https://techbord.com مایکروسافت برای رسیدگی به خرابی های BSOD مربوط به چاپگر ، به روزرسانی ویندوز 10 را منتشر می کند

  خوشبختانه مایکروسافت در این کار سریع عمل کرده است ارائه راه حل. Windows 10 KB5001567 ، یک "بروزرسانی کیفیت اختیاری" ، برای نسخه 20H2 سیستم عامل موجود است. این شرکت در یادداشت های پچ می نویسد که این مسئله فقط "زیرمجموعه ای از مشتریان" و "چاپگرهای خاصی را که از برخی برنامه ها استفاده می کنند" تحت تأثیر قرار داده است ، هرچند مشخص نمی کند کدام یک از آنها

  به روزرسانی اکنون در دسترس است و می تواند از قسمت "به روز رسانی کیفیت اختیاری موجود" به صورت دستی بارگیری شود. همچنین می توانید آن را مستقیماً از Microsoft Update Catalog بارگیری کنید. ویندوز جدید می نویسد. این اصلاحات بخشی از به روزرسانی های تجمعی آوریل 2021 (Patch Tuesday) است که قرار است از 13 آوریل آغاز شود.

  بیایید امیدواریم که این به روزرسانی چرخه معرفی مشکلات جدید را ادامه ندهد ویندوز 10 ، نیاز به رفع مشکل دیگری ، سپس رفع مشکل دیگر و موارد دیگر.

خبرهای دیگر از مایکروسافت