techbord.com مایکروسافت برای ایجاد یک مشتری Outlook منفرد که در سیستم عامل ها کار می کند

چرا مهم است: مایکروسافت به دنبال ساده کردن برنامه های Outlook خود با استفاده از یک مشتری تنها است که از طریق وب تأمین می شود. این به مایکروسافت این امکان را می دهد تا بدون نیاز به مقابله با پایگاه های مختلف کد ، یک تجربه مشترک در سراسر سیستم عامل داشته باشد. به نظر می رسد این نیز بخشی از یک اقدام بزرگتر برای احیای مجدد نام تجاری مایکروسافت باشد تا با همه سیستم عامل ها سازگار باشد.

به گفته ویندوز مرکزی ، مایکروسافت از برنامه های دسک تاپ اختصاصی برای Outlook به جای یک مشتری تنها که از طریق وب تأمین می شود ، دوری می کند. این بخشی از ابتکار "One Outlook" مایکروسافت است که می خواهد فارغ از سیستم عامل Outlook را متحد کند. تلاش Project Monarch نامیده می شود و به دنبال جایگزینی همه سرویس گیرندگان ایمیل مایکروسافت ، از جمله برنامه پیش فرض Windows Mail خواهد بود. Windows Central می گوید که به نظر می رسد مایکروسافت دارای یک تجربه کاربری واحد است و برای همه مشتریان ، مشاغل و مصرف کنندگان قابل دسترسی خواهد بود.

در حالی که اکنون می توانید از لحاظ فنی Outlook را به عنوان یک برنامه وب پیشرو (PWA) نصب کنید ، این کار "تمام ادغامهایی که مونارک خواهد داشت را ندارید. به عنوان مثال ، Monarch شامل پشتیبانی از فضای ذخیره سازی آفلاین ، اعلان ها و اهداف مشترک است. مایکروسافت می خواهد اطمینان حاصل کند که در هر پلتفرم احساس "بومی" می کند و در عین حال همان ظاهر وب سایت Outlook را رعایت می کند.

 https://techbord.com مایکروسافت برای ایجاد یک مشتری Outlook منفرد که در سراسر سیستم عامل کار می کند

مایکروسافت پیش نمایش Monarch را تا پایان سال شروع می کند. برنامه های پیش فرض نامه و تقویم قرار است سال آینده غروب آفتاب شوند و Monarch هر دو عملکرد را با یک برنامه ترکیب کند. این شرکت همچنین برنامه هایی برای غروب آفتاب برنامه Win32 Outlook دارد ، اما به دلیل پیچیدگی برنامه ، احتمالاً این اتفاق در آینده رخ خواهد داد.

در این میان ، Windows Central اعلام می کند نامه و تقویم فعلی برنامه ها در حالت "تعمیر و نگهداری" قرار دارند و مطابق با برنامه تازه سازی شده "Sun Valley" مایکروسافت برای ویندوز 10 در اواخر سال جاری تغییر اندکی UI خواهند داشت.

مایکروسافت برای ایجاد یک مشتری Outlook منفرد که در سیستم عامل ها کار می کند
microsoft/مایکروسافت-برای-ایجاد-یک-مشتری-outlook-منفرد-که-در-سیستم.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.