خبر

 • تک بورد - مایکروسافت برای ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در هنگام بازگشایی دفاتر ، استراتژی ترکیبی محل کار را ایجاد کرد

  مایکروسافت برای ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در هنگام بازگشایی دفاتر ، استراتژی ترکیبی محل کار را ایجاد کرد
  19 روز و 12 ساعت قبل

  همانطور که سال 2020 به ما نشان داد ، کار کردن از راه دور در مقابل هر روز مراجعه به دفتر ، موافقان و مخالفان زیادی دارد. بدون نیاز به لباس پوشیدن و رفت و آمد به محل کار و کار بدون شک مزیت محسوب می شود ، اما بسیاری فهمیدند که آنها از همبستگی با همکاران و ساختاری که یک شغل اداری سنتی ارائه می دهد ، از دست داده اند.

  مایکروسافت در میان اولین غول های بزرگ فناوری بود که یک سال پیش در هنگام شیوع همه گیر ، کارمندان را برای کار از راه دور به خانه فرستاد. ردموند سالهای دور از دفتر را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارمندان خود و چگونگی بهترین کار آنها استفاده کرد و درنهایت منجر به ساخت یک مدل ترکیبی از محل کار شد. (به نمایندگی از حدود 20 درصد از جمعیت کارمندان جهانی آن) به سطوحی رسیده اند که برای اسکان بیشتر کارگران شخصی ، از دستورالعمل های دولت محلی پیروی می کنند یا از آن فراتر می روند. و به زودی ، سیاست کار ترکیبی در مقر ردموندی مایکروسافت و دانشگاههای اطراف آن اجرا می شود.

  مدل محل کار ترکیبی تعادل بین ایمنی و بهره وری را ایجاد می کند. به ویژه با وجود تسهیلات ردموندی ، افرادی که تصمیم به بازگشت به محل کار خود را دارند می توانند به خدمات اضافی در دانشگاه دسترسی پیدا کنند.

  و برعکس ، کارکنانی که احساس می کنند از کار در خانه با تولید بیشتر یا راحت تر کار می کنند ، آزادی ادامه کار را دارند. برای استفاده از آن گزینه.

  https://techbord.com مایکروسافت یک استراتژی محل کار ترکیبی را توسعه داد تا انعطاف پذیری بیشتری به کارمندان بدهد مجدداً دفاتر را باز کنید

  مایکروسافت پس از فهمیدن اینکه تلاش برای ارائه رهنمودهایی بر اساس جدول زمانی خاص کار نمی کند ، با" شماره گیری محل کار ترکیبی "روبرو شد که می تواند در هر سایت کاری بر اساس انواع مختلف اعمال شود عواملی از جمله داده های مربوط به بهداشت محلی و مقررات دولتی.

  تغییر برنامه ریزی شده در تاریخ 29 مارس در مکان های ردموندی مایکروسافت ، انتقال از مرحله سه به مرحله چهارم را نشان می دهد. هر مرکز در مراحل یک تا پنج همچنان تحت پروتکل های همه گیری از جمله فاصله اجتماعی ، ماسک صورت ، تمیز کردن گسترده و نظارت بر بهداشت روزانه قرار می گیرد. ، ما در حال انطباق با روشی جدید برای کار هستیم که درک گسترده ای از انعطاف پذیری دارد ، "گفت Kurt DelBene ، معاون اجرایی مایکروسافت. "ما می دانیم که هزاران روش کار وجود دارد - در سال گذشته کارمندان ما نشان داده اند که چه چیزی ممکن است - و ما معتقدیم که انعطاف پذیری برای حفظ تعادل بین زندگی و زندگی بسیار ضروری است." "

  حسن مجوز از JeanLuclchard

خبرهای دیگر از مایکروسافت