خبر

 • تک بورد - مایکروسافت برای اطمینان از عدم رعایت نیازهای سخت افزاری ویندوز 11 ، مایکروسافت مسافت بیشتری را طی می کند

  مایکروسافت برای اطمینان از عدم رعایت نیازهای سخت افزاری ویندوز 11 ، مایکروسافت مسافت بیشتری را طی می کند
  26 روز و 22 ساعت قبل

  چرا مهم است: در جلسه اخیر Ask Microsoft Anything ، تیم تأیید کرد که اگر دستگاهی کاملاً با ویندوز 11 سازگار نباشد ، حتی گزینه بارگیری آن از طریق Windows Update به آن پیشنهاد نمی شود. اما آیا جامعه علاقه مندان می توانند راه حلی پیدا کنند؟

  آریا کارلی از مایکروسافت گفت آنها می دانند که برخی سیستم ها واجد شرایط ویندوز 11 نیستند ، اما آنها این کار را انجام می دهند تا اطمینان حاصل کنند که دستگاه های سازگار با بهره وری بیشتر ، تجربه بهتری دارند و امنیت بهتری داشته باشید.

  مایکروسافت مجموعه بسیار خاصی از الزامات سخت افزاری را که برای اجرای ویندوز 11 مورد نیاز است ، ارائه کرده است. یعنی شما به Trusted Platform Module 2.0 نیاز دارید که می توانید بیشتر بخوانید در مورد ویژگی ما در اینجا.

  مایکروسافت قادر خواهد بود (در پس زمینه) تشخیص دهد که آیا سیستم قادر به اجرای ویندوز 11 است. در غیر این صورت ، هرگز حتی فرصت بارگیری به آن داده نمی شود. فایلهای نصب.

  علاوه بر این ، Carley خاطرنشان كرد كه با تغییر خط مشی گروهی ، کاربران قادر نخواهند بود از سخت افزار مورد استفاده برای ویندوز 11 استفاده كنند. "ما همچنان از بروزرسانی دستگاه خود به حالت پشتیبانی نشده جلوگیری خواهیم كرد. اظهار کنید ، زیرا ما واقعاً می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که دستگاه های شما از امنیت و امنیت برخوردار هستند. " p>

  علی رغم تمام تلاش های مایکروسافت ، کاملاً محتمل است که علاقه مندان همچنان راهکاری برای نیازهای ویندوز 11 پیدا کنند. اگر من بودم ، هنوز سخت افزار قدیمی شما را بیرون نمی انداختم.

خبرهای دیگر از مایکروسافت