خبر

 • تک بورد - مایکروسافت با iFixit همکاری می کند تا دستگاه های سرفیس را آسان تر تعمیر کند

  مایکروسافت با iFixit همکاری می کند تا دستگاه های سرفیس را آسان تر تعمیر کند


  1 ماه قبل

  چرا مهم است: سخت افزار مناسب تعمیر به این معنی است که می توانید دستگاه خود را برای مدت طولانی تری نگه دارید و آن را با کیف پول خود و محیط زیست مهربان تر کنید. اکنون، iFixit، شرکتی که به‌عنوان شرکتی که به‌عنوان پارگی سخت‌افزار، جعبه ابزار و راهنمای تعمیرات معروف است، همکاری با مایکروسافت را اعلام کرده است که در آن مایکروسافت به آن اجازه می‌دهد تا ابزار رسمی تعمیر سرفیس را به تعمیرگاه‌های مجاز بفروش

  خط سرفیس مایکروسافت، مانند اکثر لوازم الکترونیکی مدرن، از چسب های زیادی برای نگه داشتن قطعات در جای خود استفاده می کند. این کار تعمیرات مانند تعویض صفحه نمایش یا باتری را دشوار می کند و در نتیجه اکثر دستگاه های سرفیس امتیاز بسیار ضعیفی در امتیاز تعمیرپذیری iFixit کسب می کنند. مایکروسافت با همکاری با iFixit این مشکل را حل می کند تا ابزارهای خدمات رسمی خود را برای تعمیرگاه های مستقل در دسترس تر کند.

  در این اعلامیه، iFixit فاش کرد که سه ابزار جدید طراحی شده توسط مایکروسافت را برای مدل های جدیدتر Surface راه اندازی خواهد کرد. اولی یک قاب باندینگ نمایشگر است که همراه با لاستیک فوم ضخیم است که برای تعویض صفحه نمایش در سرفیس پرو 7، پرو 8 و پرو ایکس استفاده می‌شود. دومی پوشش باتری برای خط لپ‌تاپ سرفیس برای محافظت از اجزای داخلی است و سومی پوشش باتری برای خط لپ‌تاپ سرفیس است. یک ابزار جداسازی (یا انتخاب) است که به طور خاص برای نمایشگرهای باز کنجکاو در Surface Pro 7+، Pro 8 و Pro X طراحی شده است.

  https://techbord.com <b>مایکروسافت</b> با <b>iFixit</b> <b>همکاری</b> می کند تا <b>دستگاه</b> های <b>سرفیس</b> را <b>آسان</b> تر <b>تعمیر</b> کند

  جداسازی سرفیس پرو ایکس توسط iFixit

  iFixit با قدردانی از موضع مایکروسافت در مورد دسترسی بیشتر به تعمیرات سخت افزاری، گفت که این ابزارهای جدید به تکنسین ها کمک می کند تا تعمیرات دقیق و با حجم بالا را انجام دهند و به آنها اجازه می دهد با چسبندگی در سطح کارخانه مطابقت داشته باشند.

  راهنماهای تعمیر برای این دستگاه ها در حال حاضر ارائه شده است. در حال تولید، و مهمتر از آن، iFixit اشاره کرد که این همکاری بر نحوه خراب کردن و بررسی مایکروسافت آینده تأثیری نخواهد داشت. محصولات.


  تگ ها:

  مایکروسافت , ifixit , همکاری , دستگاه , سرفیس , آسان , تعمیر


  v 15
خبرهای دیگر از مایکروسافت