techbord.com مایکروسافت با نصب صفحه سفارشی سازی جدید ، فرایند راه اندازی ویندوز 10 را اصلاح می کند

مایکروسافت برای آخرین نسخه Windows Insider Preview Build (20231) که در کانال Dev منتشر شده است ، چند تغییر را اعلام کرده است. در هنگام نصب Windows OOBE (خارج از جعبه) که به منظور ارائه یک تجربه راه اندازی مناسب است ، یک صفحه جدید "سفارشی کردن دستگاه خود " با زیر مجموعه ای از Insiders در Dev Channel مورد استقبال قرار می گیرد. تغییر دوم مختص مشتریان سازمانی است ، به مدیران IT امکان می دهد ارتباطات

نصب ویندوز 10 - حداقل برای یک کاربر متوسط ​​خانگی - معمولاً یک سری ساده از کلیک است که با چند بار راه اندازی مجدد سیستم قطع می شود. همچنین چند تنظیم مربوط به حریم خصوصی و ضامن هایی وجود دارد که کاربران باید به طور کامل از آنها استفاده کنند ، در کنار چندین صفحه قابل رد شدن مربوط به سابقه فعالیت ، ارتباط تلفنی ، OneDrive و Office 365.

مایکروسافت اکنون یک جدید اضافه کرده است صفحه "دستگاه خود را سفارشی کنید" در مراحل نصب ویندوز ، جایی که کاربران می توانند نحوه استفاده از رایانه خود را پس از نصب سیستم عامل مشخص کنند. "براساس بازخورد ، ما در حال افزودن یک صفحه به تنظیمات Windows (OOBE) هستیم تا به شما کمک کند درک بهتری از نحوه برنامه ریزی برای استفاده از دستگاه خود و کمک به سفارشی سازی دستگاه خود با توجه به استفاده مورد نظر داشته باشید. "

https://techbord.com مایکروسافت با نصب صفحه سفارشی سازی جدید ، روند نصب ویندوز 10 را اصلاح می کند

ویژگی با انتشار Windows 10 Insider Preview Build 20231 اعلام شد. مایکروسافت خاطرنشان می کند که Insiders در این زمان تفاوت پیکربندی را متوجه نخواهند شد ، اما در آینده پیشرفت هایی انجام خواهد شد. از هم اکنون ، صفحه نمایش شش ایستگاه از پیش تنظیم / گردش کار کاربر را نشان می دهد و به طرز عجیبی ، به عنوان یادداشت های BleepingComputer ، توسعه دهندگان از قلم انداخته شده اند. ویژگی ، یك اجرای م certainlyثر مطمئناً جذابیت آن را گسترش می دهد. این می تواند به یک جادوگر نصب برنامه به سبک Ninite تبدیل شود که دردسر یافتن و بارگیری نرم افزار (های) شخص ثالث را به صورت جداگانه ذخیره می کند ، یا ممکن است راهی دیگر برای مایکروسافت برای نصب bloatware بر روی رایانه های شخصی جدید باشد ، در این صورت 'Skip دکمه 'همیشه وجود دارد.

https://techbord.com مایکروسافت فرایند نصب ویندوز 10 را با سفارشی سازی جدید اصلاح می کند screen

ویژگی دوم مایکروسافت که در آخرین نسخه پیش نمایش ویندوز 10 خود گنجانده شده است ، برای مدیران IT است که به زودی قادر خواهند بود با بهبود مدیریت پیش فرض برنامه ، روند کار خود را ساده کنند. این تغییر ، که بخشی از خط مشی گروه ویندوز است ، به آنها امکان می دهد برنامه های پیش فرض را برای باز کردن انواع پرونده ها یا پیوندها در استقرار رایانه های شخصی در سراسر شرکت به ازای هر کاربر یا هر دستگاه تنظیم کنند. پس از تنظیم ، کاربران داخل سازمان نیازی به انتخاب برنامه مناسب برای پرونده / پیوند مناسب نخواهند داشت.

هر دو ویژگی جدید در ابتدا در زیر مجموعه ای از خودی ها در کانال توسعه ، در حالی که پس از اتمام مشکلات عملکرد و قابلیت اطمینان ، یک گسترش تدریجی اتفاق خواهد افتاد.

مایکروسافت با نصب صفحه سفارشی سازی جدید ، فرایند راه اندازی ویندوز 10 را اصلاح می کند
microsoft/مایکروسافت-با-نصب-صفحه-سفارشی-سازی-جدید-فرایند-راه-اندازی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.