خبر

 • تک بورد - مایکروسافت این شانس را برای بردن این Xbox Series X با موضوع Far Cry 6 در کنار یک تلویزیون 77 اینچی ارائه می دهد

  مایکروسافت این شانس را برای بردن این Xbox Series X با موضوع Far Cry 6 در کنار یک تلویزیون 77 اینچی ارائه می دهد
  18 روز و 15 ساعت قبل

  آیا Xbox Series X را می خواهید اما نمی توانید آن را تهیه کنید یا پیدا کنید؟ سپس چند خبر خوب وجود دارد: مایکروسافت یکی از کنسول های خود را به صورت قرعه کشی به شما هدیه می دهد. و این فقط دستگاه روزمره شما نیست که کار می کند. این یک XBSX با مضمون Far Cry 6 است که بسیار اصلاح شده است ، قابل تشخیص نیست.

  کنسول ها و رایانه های شخصی با موضوع بازی های ویدئویی چیز جدیدی نیستند. با ورود Far Cry 6 به سرانجام در 7 اکتبر ، مایکروسافت به معرفی بازی و Xbox Series X خود با نسخه سفارشی این کنسول کمک می کند. هر دو جعبه و کنترل دارای زیبایی چریکی هستند ، با زنگ تقلبی ، و خطری به زبان اسپانیایی وجود دارد: علامت هشدار دهنده ولتاژ بالا در کنار.

  Far Cry 6 XBSX t برای خرید موجود است در عوض ، مایکروسافت به مردم این شانس را می دهد تا آن را به عنوان بخشی از بسته نرم افزاری از طریق برنامه Microsoft Rewards برنده شوند. کسانی که عضو نیستند می توانند از طریق این وب سایت ثبت نام کنند. بعد از شروع کار ، زمان کسب امتیاز است ، که می توان آن را به روش های مختلف انجام داد: جستجو با Bing ، انجام آزمونها ، پر کردن نظرسنجی ها و غیره.

  هنگامی که به 200 رسیدید به بخش بازخرید رفته و آنها را با یکبار ورود به قرعه کشی Far Cry 6 XBSX عوض کنید. بازیکنان می توانند هر زمان که دوست دارند وارد شوند ، به شرط اینکه امتیاز کافی برای بلیط داشته باشند.

  این بسته نه تنها شامل کنسول و یک کد دیجیتالی برای Far Cry 6 Ultimate Edition بلکه یک QN90A 77 اینچی است. تلویزیون Neo QLED 4K سامسونگ برای پخش آنها. این قرعه کشی در 30 سپتامبر به پایان می رسد.

  مایکروسافت به تازگی با مارول همکاری کرده و Xbox Series X را با الهام از فیلم آینده شانگ چی و افسانه ده حلقه MCU ساخته است. دستورالعمل های توییت زیر را دنبال کنید تا بتوانید برنده آن شوید.

  همکاری Xbox + Marvel Hero که منتظر آن بودید. با #XboxShangChisweepstakes دنبال کنید و بازتوییت کنید تا شانس برنده شدن Xbox Series X و کنترلر سفارشی با الهام از ShangChi @و افسانه ده حلقه را کسب کنید. در تاریخ 18/9/21 ساعت 8 شب PT به پایان می رسد: https://t.co/CgVPWB4jtM pic.twitter.com/3Y50tf4X1h

  - Xbox (Xbox) 1 سپتامبر 2021

  برای XBSX موضوعی در دسترس برای خرید ، نسخه الهام گرفته از Halo Infinite از کنسول در ماه نوامبر. متأسفانه ، مانند بسیاری از موارد این روزها ، یافتن پیش خرید در انبار در حال حاضر بدون استفاده از اسکالپرهای eBay کاری غیرممکن است.

  https://techbord.com مایکروسافت این شانس را برای بردن این Xbox Series X با موضوع Far Cry 6 با یک تلویزیون 77 اینچی ارائه می دهد

خبرهای دیگر از مایکروسافت