خبر

 • تک بورد - مایکروسافت، اینتل و جنرال موتورز به لیست رو به رشدی از شرکت هایی که از CES خارج می شوند، می پیوندند

  مایکروسافت، اینتل و جنرال موتورز به لیست رو به رشدی از شرکت هایی که از CES خارج می شوند، می پیوندند


  28 روز و 7 ساعت قبل

  برداشت سردبیر: مایکروسافت آخرین غول فناوری است که از نمایشگاه CES 2022 در لاس وگاس کناره‌گیری کرده و به ده‌ها شرکت دیگر می‌پیوندد که قبلاً از نمایشگاه حضوری اوایل سال آینده خارج شده‌اند. با این سرعت، به نظر می رسد کاملاً مطمئن باشد که CES دوباره یک رویداد مجازی مانند CES 2021 خواهد بود.

  The Verge اولین بار بود که در این مورد گزارش داد. به گفته این نشریه، سخنگوی مایکروسافت که نامش فاش نشده است از طریق ایمیل گفت که پس از بررسی آخرین داده ها در مورد محیط به سرعت در حال تحول کووید، مایکروسافت تصمیم گرفته است که شخصا در CES 2022 شرکت نکند. در عوض، شرکت فناوری مستقر در ردموند یک حضور دیجیتالی برای تجربه نوآوری شریک مایکروسافت و کیت مطبوعاتی خودرو.

  کسانی که امتیاز خود را حفظ کرده‌اند، می‌دانند که مایکروسافت به فهرست رو به رشد شرکت‌کنندگانی می‌پیوندد که از جنبه حضوری نمایشگاه تجاری ماه آینده خودداری کرده‌اند. . از زمان نوشتن این خبر، لنوو، اینتل، آمازون، جنرال موتورز، گوگل، متا، توییتر، پینترست، AT&T و Waymo برنامه های حضوری را لغو کرده اند. T-Mobile گفت که مشارکت حضوری خود را به میزان قابل توجهی محدود خواهد کرد.

  https://techbord.com <b>مایکروسافت،</b> <b>اینتل</b> و <b>جنرال</b> <b>موتورز</b> به فهرست رو به <b>رشدی</b> از شرکت‌هایی که از CES <b>خارج</b> می‌شوند می‌پیوندند

  انجمن فناوری مصرف‌کننده، سازمان سازمان‌دهنده CES، در 22 دسامبر گفت که CES 2022 همچنان یک عنصر حضوری خواهد داشت. اکنون که حتی شرکت‌های بیشتری کنار گذاشته شده‌اند (و با احتمال بیشتری در روزهای آینده این کار را انجام می‌دهند)، اگر سازمان برای مدت طولانی‌تری به سلاح‌های خود پایبند بماند، شگفت‌زده می‌شوم.

  نمایش Consumer Electronics برگزار می‌شود. از 5 ژانویه تا 8 ژانویه 2022، در لاس وگاس، با 3 و 4 ژانویه به عنوان روزهای فقط رسانه ای طراحی شده است.

  اعتبار تصویر Charles Platiau, Kio


  تگ ها:

  مایکروسافت، , اینتل , جنرال , موتورز , لیست , رشدی , شرکت , هایی , خارج , شوند، , پیوندند


خبرهای دیگر از مایکروسافت