خبر

 • تک بورد - مایکروسافت اولین نسخه پیش نمایش ویندوز 11 را برای Insiders منتشر کرد

  مایکروسافت اولین نسخه پیش نمایش ویندوز 11 را برای Insiders منتشر کرد
  4 روز و 19 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت اولین Insider Preview از ویندوز 11 را منتشر کرده است و کمتر از یک هفته بعد از آن است که Redmond سیستم عامل جدید را به طور رسمی به جهانیان معرفی کرد. با Build 22000.51 ، Insiders می تواند بسیاری از ویژگی های جدید را که هفته گذشته به نمایش گذاشته شده است ، اما نه همه را امتحان کند.

  برخی از ویژگی های بزرگتر مانند Microsoft Teams چت و برنامه های Android در Microsoft Store هنوز در حال کار هستند ، اما باید قبل از دسترسی عمومی سیستم عامل در ماه های آینده برای آزمایش در دسترس باشد.

  علاقمندان به استفاده از ویندوز 11 برای چرخش ابتدا باید بخشی از برنامه Insider باشند. می توانید از طریق Settings> Update & Security> Windows Insider Program بصورت آنلاین یا مستقیم در رایانه Windows 10 خود ثبت نام کنید.

  از آنجا می خواهید مطمئن شوید که رایانه شخصی شما از نظر سخت افزاری Windows 11 مطابقت دارد. در حال حاضر در مورد نیازهای سخت افزاری Win 11 اختلاف نظر وجود دارد ، خصوصاً اینکه مربوط به ماژول 2.0 Trusted Platform است. در صورت تمایل می توانید در مورد جزئیات نوشتن اطلاعات ما در مورد TPM و اینکه چرا ویندوز 11 به آن احتیاج دارد بررسی کنید یا بیشتر به سخت افزار مورد نیاز سیستم عامل بپردازید. مورد نیاز ، می توانید Build 22000.51 را از طریق کانال dev بگیرید.

  مایکروسافت همچنین لیستی از مشکلات شناخته شده مربوط به ساخت جدید و همچنین اطلاعات مربوط به عدم استفاده از ویژگی ها را هنگام ارتقا به ویندوز 11 از ویندوز 10 منتشر کرده است. هر دو اگر قصد پرواز در ساخت پیش نمایش Insider را دارید ارزش بررسی دارند.

خبرهای دیگر از مایکروسافت