خبر

 • تک بورد - مایکروسافت اولین بتا ویندوز 11 را منتشر کرد

  مایکروسافت اولین بتا ویندوز 11 را منتشر کرد
  16 روز و 17 ساعت قبل

  ویندوز 11 یک گام به در دسترس بودن عمومی نزدیک است زیرا مایکروسافت Preview Build 22000.100 را برای اعضای کانال بتا Windows Insider منتشر کرده است. انتشار تقریباً یک ماه پس از آن صورت می گیرد که مایکروسافت نسخه پیش نمایش سخت تر Windows Insiders را در کانال dev حذف کرد.

  Windows Insider یک برنامه تست نرم افزاری است که به کاربران امکان دسترسی به نسخه های اولیه سیستم عامل های مایکروسافت را می دهد. این مدل از یک مدل کانال پیروی می کند که در آن هر ردیف پی در پی به طور فزاینده ای پایدار است ، با هدف کمک به مایکروسافت در شناسایی و کاهش اشکالات و نقایص قبل از انتشار عمومی.

  مایکروسافت خاطرنشان می کند که انتشار کانال بتا چت نخواهد داشت از تیم های مایکروسافت خارج از دروازه ، اما آنها به دنبال اضافه کردن آن در هفته های آینده هستند.

  همانطور که گفته شد ، برای شروع به کار باید Windows Insider باشید. در حالی که هیچ چیز مانع از نصب ویندوز 11 به عنوان سیستم عامل اصلی شما نمی شود ، من شخصاً توصیه می کنم با آن در رایانه اضافی یا پارتیشن ثانویه کار کنید. و مثل همیشه ، از فایل های مهمی که نمی توانید از دست بدهید ، اطمینان حاصل کرده و نسخه پشتیبان تهیه کنید.

  انتظار می رود نسخه نهایی ویندوز 11 در اواخر امسال حمل و نقل در رایانه های جدید آغاز شود. در مورد ارتقاء از ویندوز 10 ، مایکروسافت گفت که راه اندازی از اوایل سال 2022 شروع می شود و تا نیمه اول سال آینده اجرا می شود.

خبرهای دیگر از مایکروسافت