خبر

 • تک بورد - مایکروسافت از فناوری ثبت اختراع استفاده می کند که می تواند جلسات را بر اساس حالات چهره و زبان بدن

  مایکروسافت از فناوری ثبت اختراع استفاده می کند که می تواند جلسات را بر اساس حالات چهره و زبان بدن "امتیاز" دهد
  15 روز و 17 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: بدترین چیز در مورد جلسات تجاری اغلب تلاش برای بیدار ماندن در کل است. کارفرمایان معمولاً متوجه نمی شوند که کارمندانشان از کسالت نزدیک شده اند ، اما حق ثبت اختراع جدید "سیستم رایانه ای بینشی" می تواند جلسات را کنترل کند و آنها را بر اساس زبان بدن ، حالات صورت ، دمای اتاق ، زمان روز ، ارزیابی کند. و تعداد افراد حاضر در آن.

  اختراع ثبت شده توسط GeekWire ، سیستم را با استفاده از دوربین ها ، حسگرها و ابزارهای نرم افزاری برای تعیین اثربخشی و بهره وری در یک جلسه توصیف می کند. یک مثال این است که "یک شرکت کننده چه مقدار به یک جلسه در مقابل انجام سایر کارها کمک می کند (به عنوان مثال ، ارسال پیام کوتاه ، بررسی ایمیل ، مرور اینترنت)."

   https://techbord.com مایکروسافت از فناوری اختراع ثبت شده استفاده می کند که می تواند جلسات را بر اساس حالات صورت و زبان بدن

  داده های جمع آوری شده توسط سیستم می تواند توسط مدیریت برای تصمیم گیری در مورد موفقیت آمیز بودن یک جلسه ، برجسته کردن زمینه های احتمالی مشکلی که باید تغییر کند: محل برگزاری ، چه کسی را دعوت کند ، زمان برگزاری آن ، و غیره

  "بسیاری از سازمان ها بیش از حد طولانی ، به طرز ضعیفی آزار می دهند در جلسات تکراری شرکت کرده و در صورت وجود اطلاعات بیشتر در مورد کیفیت جلسه ، می توان آنها را اصلاح کرد و یا از آنها اجتناب کرد. "این حق ثبت اختراع عنوان شده است.

  جلسات حضوری و مجازی را می توان تجزیه و تحلیل کرد ، بنابراین حتی کسانی که از خانه از چشم کنجکاو مایکروسافت در امان نخواهد بود. GeekWire خاطرنشان كرد كه اين شركت به دليل فعال كردن نظارت در محل كار مورد انتقاد قرار گرفت كه در ماه اكتبر ويژگي "نمره بهره وري" را ارائه كرد. ولفی کریستل از م independentسسه تحقیقات دیجیتال Cracked Labs مستقل در وین ، اتریش ، می نویسد که به مدیران اجازه می دهد "تعداد روزهایی که کارمند برای ارسال ایمیل ، استفاده از چت ، استفاده از" ذکر "در ایمیل ها و غیره" "مایکروسافت 365 را مشاهده کرده است به یک ابزار نظارت کامل بر محیط کار تبدیل شوید. البته مایکروسافت اصرار دارد که امتیاز بهره وری کارگران را جاسوسی نمی کند.

  کارفرمایان / مدیران می توانند فعالیت های کارمندان را در سطح فردی تجزیه و تحلیل کنند (!) ، به عنوان مثال تعداد روزهایی که کارمند برای ارسال نامه های الکترونیکی ارسال کرده است. ، استفاده از گپ ، استفاده از "ذکر" در ایمیل ها و غیره > - Wolfie Christl (WolfieChristl) 24 نوامبر 2020

  مانند همه اختراع ثبت شده ، هیچ تضمینی وجود ندارد که سیستم رایانه بینشی به یک محصول واقعی تبدیل شود ، اما وجود امتیاز بهره وری نشان می دهد مایکروسافت بیشتر به این فضا فشار می آورد. این که آیا جلسات غیرمولد را کاهش می دهد یا کارکنان را به دلیل اینکه نگاهی به تلفن هایشان می اندازند مورد مواخذه قرار می گیرد ، جای بحث دارد.

  اعتبار تصویر: Stock-Asso

خبرهای دیگر از مایکروسافت