خبر

 • تک بورد - مایکروسافت از اسکایپ دست نمی کشد ، چندین ویژگی جدید و تغییرات طراحی را برای برنامه اعلام می کند

  مایکروسافت از اسکایپ دست نمی کشد ، چندین ویژگی جدید و تغییرات طراحی را برای برنامه اعلام می کند
  10 روز و 22 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: فشار تهاجمی مایکروسافت برای تیم ها و ادغام بومی برنامه در ویندوز 11 ممکن است باعث شود کاربران فکر کنند که این شرکت در برخی از مواقع اسکایپ را تعطیل می کند. با این حال ، به نظر می رسد برنامه خوب کنفرانس تلفنی و چت با بازنشستگی فاصله زیادی داشته باشد زیرا چندین ویژگی جدید ، طراحی و بهبود عملکرد در چند ماه آینده اعلام شده است.

  اسکایپ به عنوان بخشی از تلاش های مایکروسافت برای مدرن سازی برنامه در حال بازسازی مجدد است. اصلی ترین آنها ویژگی مرحله تماس به روز شده است ، که دارای چیدمان شبیه زوم برای ترتیب دادن شرکت کنندگان در شبکه کوچک/بزرگ ، نمای بلندگو ، در کنار حالت اخیر Together اضافه شده است. رابط همچنین به کاربران امکان می دهد تا جریان ویدئو را غیرفعال کرده و شرکت کنندگان فقط صوتی را از مرحله تماس پنهان کنند.

  کاربران همچنین می توانند یک دستگاه تلفن همراه به عنوان دوربین دوم با \ با تماس "ویژگی TwinCam " و استفاده از مترجم جهانی اسکایپ برای ترجمه زبان واقعی در زمان تماس های ثابت و تصویری.

  https://techbord.com مایکروسافت دست از اسکایپ برنمی دارد ، چندین ویژگی جدید و تغییرات طراحی را برای برنامه اعلام می کند

  رابط Skype نیز در حال کار است. اگرچه چندین عنصر گرادیان در برنامه موجود وجود دارد ، تغییرات آینده استفاده از شیب را در برنامه افزایش می دهد ، تم های رنگارنگ تری را معرفی می کند و نمادهای Fluent Design را برای ظاهر و احساس مدرن شامل می شود. پانل سمت چپ برنامه نیز دارای تغییراتی جزئی است تا از نظر بصری جذاب باشد.

  ویژگی "Meet Now " Skype نیز با لابی بازطراحی شده و اضافه شدن پیش نمایش در پیوستن بهبود می یابد. پیوندها مورد دوم نام و نماد میزبان را برای کاربران دعوت شده به جلسه \ 'Meet Now \' نمایش می دهد.

  https://techbord.com مایکروسافت دست از اسکایپ برنمی دارد ، چندین ویژگی جدید و تغییرات طراحی را برای برنامه اعلام می کند

  در مورد بهبود عملکرد ، مایکروسافت پیشرفت 2،000 درصدی را در Android و بهبود 30 درصدی روی دسکتاپ در \ 'سناریوهای کلیدی \.' سفارشی کردن صداهای اعلان ، که مایکروسافت به آن اشاره می کند یکی از ویژگی های درخواست شده بود. در همین حال ، دیگران طی ماه های آینده راهی Skype خواهند شد.

خبرهای دیگر از مایکروسافت