خبر

 • تک بورد - مایکروسافت ابزار امتیاز بهره وری خود را تغییر می دهد ، و باعث می شود کمتر تهاجمی باشد

  مایکروسافت ابزار امتیاز بهره وری خود را تغییر می دهد ، و باعث می شود کمتر تهاجمی باشد
  10 روز و 19 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت در واکنش به ابزار جدید امتیاز بهره وری خود در Microsoft 365 که اساساً به مدیران امکان می دهد فعالیت های کارمندان را کنترل کنند ، پاسخ داده است. شرکت ردموندی نام های کاربری را از این ویژگی حذف می کند ، به این معنی که شرکت ها دیگر نمی توانند به اطلاعات مربوط به افراد دسترسی داشته باشند. در عوض ، "فقط داده ها را در سطح سازمان جمع می کند."

  در ماه اکتبر راه اندازی شد ، ابزار امتیاز بهره وری به طور پیش فرض روشن است تا کسب و کارها بتوانند کارگران را در Word ، Outlook ، Skype ، Excel و سایر سرویس های Microsoft 365 ردیابی کنند. این از بین 100 مورد در 73 معیار ، از جمله تعداد ایمیل های ارسالی در روز ، کار تیمی ، تعداد دفعات فعال شدن دوربین در طول جلسات ، تعداد دفعات استفاده کارگران از گفتگو و ذکر در ایمیل ها و سایر جزئیات تهاجمی ، امتیازاتی را ایجاد می کند.

  < داشتن معادل مدیری که تمام روز روی شانه شما نشسته و مشغول تماشای همه کارهایی است که دقیقاً چشم نواز نیست ، گرچه بسیاری از شرکت ها به دنبال روش هایی برای نگه داشتن زحمتهایی هستند که برای کارمندان در خانه کار می کنند. ولفی کریستل از م instسسه تحقیقاتی دیجیتال مستقل Cracked Labs در وین ، اتریش ، امتیاز بهره وری را "ابزاری کاملاً کامل برای نظارت بر محل کار" خواند. "مایکروسافت ادعای دیگری داشت ، اما اجازه دهید با آن روبرو شویم ، فکر کردن برای آن سخت است توضیحات بهتری.

  کارفرمایان / مدیران می توانند فعالیت های کارمندان را در سطح فردی تجزیه و تحلیل کنند (!) ، به عنوان مثال ، تعداد روزهایی که یک کارمند برای ارسال نامه های الکترونیکی ، با استفاده از چت ، با استفاده از "ذکر" ، ایمیل ارسال کرده است از طریق ایمیل و غیره 2020

  به نظر می رسد این اعتراض سازنده ویندوز را غافلگیر کرده است ، و اکنون این ابزار را تغییر داده است بنابراین دیگر نام کاربر را شامل نمی شود و در عوض به "" شناسه های سطح دستگاه "اعتماد می کند." جرد اسپاتارو "معاون رئیس شرکت مایکروسافت 365 در یک پست وبلاگ توضیح داده شده است:

  "در طول پیش نمایش ، ما یک ویژگی اضافه کردیم که نام کاربران نهایی و اقدامات مرتبط را نشان می دهد بیش از یک دوره 28 روزه در پاسخ به بازخورد هفته گذشته ، ما این ویژگی را به طور کامل حذف می کنیم. به جلو ، ارتباطات ، جلسات ، همکاری محتوا ، کار گروهی و اقدامات تحرک در امتیاز بهره وری فقط داده ها را در سطح سازمان جمع آوری می کند - یک اندازه گیری واضح از ویژگی های کلیدی در سطح سازمان. هیچ کس در سازمان نمی تواند از امتیاز بهره وری برای دستیابی به اطلاعات مربوط به نحوه استفاده یک کاربر از برنامه ها و خدمات در Microsoft 365 استفاده کند. "

  " طی چند روز گذشته ، ما " متوجه شد که در مورد قابلیت های محصول برخی از سردرگمی ها وجود دارد. امتیاز بهره وری نمره ای برای سازمان ایجاد می کند و هرگز برای امتیازدهی به کاربران منفرد طراحی نشده است. " p> یک حق ثبت اختراع اخیراً شرکت کشف شده "یک سیستم رایانه ای بینشی" را توصیف می کند که می تواند جلسات را کنترل کرده و بر اساس زبان بدن ، حالات صورت ، دمای اتاق ، زمان روز و تعداد افراد حاضر در آن نمره بگیرد.

  اعتبار تصویر: Rawpixel.com

خبرهای دیگر از مایکروسافت