خبر

 • تک بورد - لیست شغلی نشان می دهد که بازی جدید Fable از موتور ForzaTech استفاده خواهد کرد

  لیست شغلی نشان می دهد که بازی جدید Fable از موتور ForzaTech استفاده خواهد کرد
  23 روز و 11 ساعت قبل

  ظاهراً Turn 10 Studios به دنبال تقویت تیم خود با یک مهندس نرم افزار جدید برای کار بر روی موتور ForzaTech است. لیست شغلی شامل نمای کلی از وظایفی است که داوطلبان انتظار دارند انجام دهند ، اما مهمتر از همه ، این به ما می گوید که Fable آینده توسط موتور ForzaTech تأمین می شود.

  لیست شغلی اعلام شده در LinkedIn حاکی از آن است که موتور ForzaTech در "3 عنوان AAA در حال توسعه در 2 حق رای دادن محبوب Xbox" مورد استفاده قرار می گیرد. "لیست علاوه بر این خبر می دهد که این عناوین Forza جدید هستند. Motorsport ، یک بازی Forza Horizon و "یک RPG اقدام جهانی باز - Fable. "

  نامزدهای علاقه مند به لیست مسئول اضافه کردن ویژگی های جدید به موتور ، مانند پشتیبانی از ردیابی اشعه برای بعدی هستند کنسول های -gen. می توانید جزئیات بیشتر درباره فرصت شغلی استودیوی Turn 10 را در صفحه مشاغل مایکروسافت بررسی کنید.

  کسانی که بازی Forza Horizon 4 و Forza Motorsport 7 را انجام داده اند به خوبی از قابلیت های گرافیکی موتور ForzaTech آگاه هستند. این بازی ها نه تنها برخی از واقع بینانه ترین اتومبیل ها در صنعت بازی های ویدیویی را دارند ، بلکه دارای محیط های مفصلی برای تکمیل آنها است.

  https://techbord.com لیست شغلی نشان می دهد که بازی جدید Fable با استفاده از موتور ForzaTech

  جزئیات مربوط به بازی Fable جدید هنوز کمیاب است. مایکروسافت تریلر اعلامیه ای را منتشر کرد که نشان می دهد این بازی برای کنسول های Xbox Series X | S ساخته می شود و از روز اول در Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. با آمدن E3 در ماه آینده ، ممکن است به زودی با این بازی بیشتر آشنا شویم. لیست شغلی همچنین گزارش هایی را تأیید می کند که استودیوی Turn 10 در توسعه Fable کمک کرده است. تیم سازنده شامل سازندگان پیشکسوت بازی از چندین استودیوی AAA ، از جمله Rocksteady Studios ، Rockstar Games ، Gearbox Software و BioWare است.

خبرهای دیگر از مایکروسافت