خبر

 • تک بورد - فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، خواهان ممنوعیت‌های بین پلتفرمی و لیست‌های بلاک است

  فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، خواهان ممنوعیت‌های بین پلتفرمی و لیست‌های بلاک است


  11 روز و 6 ساعت قبل

  رئیس ایکس باکس، فیل اسپنسر، همیشه یکی از حامیان اصلی سیستم‌های چند پلتفرمی بوده است. در حال حاضر، این سیستم‌ها عمدتاً برای بازی‌های چندنفره و آنلاین وجود دارند، اما رئیس Xbox چیزهای بیشتری از جمله ممنوعیت بین پلتفرم‌ها و لیست‌های بلاک کاربران به اشتراک گذاشته می‌خواهد.

  در مصاحبه اخیر، فیل اسپنسر در مورد اینکه چگونه متاورس با جوامع بازی آنلاین و وضعیت فعلی صنعت بازی های ویدیویی مقایسه می شود، اظهار نظر کرد. یکی از موضوعاتی که او در طول بحث به آن اشاره کرد، آزار و اذیت و نحوه برخورد صنعت با آن در آینده بود.

  اسپنسر معتقد است که سیستم ممنوعیت بین پلتفرمی راه حلی مناسب برای جلوگیری از سمیت است. وقتی شخصی در ایکس‌باکس کسی را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد و گزارش می‌شود، تیم پشتیبانی می‌تواند او را از شبکه مایکروسافت منع کند، اما چه می‌شود اگر همان شخص بتواند از پلتفرم‌های دیگر هم محروم شود؟ این همان چیزی است که رئیس برند بازی مایکروسافت می‌خواهد به آن برسد و از تعقیب کاربران توسط مهاجمان هنگام بازی در شبکه‌های مختلف جلوگیری کند.

  به‌عنوان یک جایگزین، اسپنسر همچنین اظهار داشت که پلتفرم‌ها می‌توانند از اشتراک‌گذاری پشتیبانی کنند. لیست های کاربران مسدود شده را بین خود مسدود کرده اند و از بازی کردن کاربران با بازیکنان ناخواسته بدون توجه به جایی که بازی می کنند جلوگیری می کنند.

  "من دوست دارم بتوانم [فهرست کاربران مسدود شده] را به شبکه های دیگری که در آن بازی می کنم بیاورم. بنابراین این گروه افرادی هستند که من انتخاب می کنم با آنها بازی نکنم.» "زیرا من نمی‌خواهم آن را در هر پلتفرمی که بازی‌های ویدیویی روی آن انجام می‌دهم بازسازی کنم."


  تگ ها:

  اسپنسر، , رئیس , ایکس‌باکس، , خواهان , ممنوعیت‌های , پلتفرمی , لیست‌های , بلاک


خبرهای دیگر از مایکروسافت