خبر

 • تک بورد - فروشگاه مایکروسافت میزبان فروشگاه برنامه های توسعه دهندگان شخص ثالث از جمله آمازون و Epic خواهد بود

  فروشگاه مایکروسافت میزبان فروشگاه برنامه های توسعه دهندگان شخص ثالث از جمله آمازون و Epic خواهد بود
  9 روز و 8 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت جدی است که مایکروسافت استور را در ویندوز به "فروشگاه باز برای پلتفرم باز" تبدیل کند. غول فناوری مستقر در ردموند ، مایکروسافت فروشگاه خود را در زمینه سیاست های ویندوز به روز کرده است تا به برنامه های ویترین شخص ثالث اجازه دهد خدمات خود را پر کنند. این بدان معناست که مانند هر برنامه دیگری ، به زودی می توانید فروشگاههای برنامه شخص ثالث را از فروشگاه Microsoft جستجو کرده و

  مایکروسافت در اعلام تغییرات بیشتر خاطرنشان کرد که آمازون و Epic Games قبلاً امضا کرده اند تا ویترین فروشگاه خود را به فروشگاه مایکروسافت بیاورند و باید در چند ماه آینده در دسترس باشند. در اطلاعیه امروز هیچ اشاره ای به Steam نشده بود ، اما رئیس ویندوز و دستگاه Panos Panay در ماه ژوئن به The Verge گفت که آنها علاقه مند هستند Steam را در فروشگاه داشته باشند.

   https://techbord.com Microsoft Store میزبان فروشگاه برنامه های توسعه دهندگان شخص ثالث از جمله Amazon و Epic

  سیاست جدید به زودی چند ماه پس از آنکه مایکروسافت اقدامات اولیه برای باز کردن فروشگاه مایکروسافت را انجام داد ، از جمله اجازه به توسعه دهندگان در صورت استفاده از بستر پرداخت خود (درصورتی که بازی نباشد) 100 درصد از درآمد برنامه های خود را حفظ کنند.

  سیاست مایکروسافت یک نفس تازه است ، به ویژه در پی نبرد بین اپل و Epic. با وجود حکم اخیر در آن نبرد حقوقی ، به نظر می رسد که جنگ هنوز به پایان نرسیده است زیرا Epic قبلاً از حکم قاضی تجدید نظر کرده است.

  با این وجود ، همه از حسن نیت مایکروسافت متقاعد نشده اند. به برخی معتقدند که افتتاح فروشگاه مایکروسافت برای سایر پلتفرم ها چیزی بیشتر از یک اقدام روابط عمومی نیست که شرکت را در مقایسه با رقبای خود مثبت نشان می دهد.

  فروشگاه جدید مایکروسافت در 5 اکتبر باز می شود ، همان روزی که ویندوز 11 راه اندازی می شود.

خبرهای دیگر از مایکروسافت