خبر

 • تک بورد - عرضه ویندوز 11 مایکروسافت از 5 اکتبر آغاز می شود

  عرضه ویندوز 11 مایکروسافت از 5 اکتبر آغاز می شود
  15 روز و 21 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ویندوز 11 مایکروسافت تقریباً آماده توجه است. ردموند اعلام کرده است که سیستم عامل بعدی مهمش در 5 اکتبر 2021 وارد بازار می شود. در آن روز ، ارتقاء رایگان ویندوز 11 برای رایانه های شخصی واجد شرایط ویندوز 10 آغاز می شود و اولین رایانه های شخصی جدید که از قبل با ویندوز 11 نصب شده اند در دسترس خواهند بود. خریدن.

  البته فقط به این دلیل که ویندوز 11 در آن روز در دسترس خواهد بود به این معنی نیست که شما لزوماً آن را مستقیماً از دروازه دریافت خواهید کرد. مایکروسافت در افشای تاریخ اعلام کرد که مسیر ارتقاء رایگان "مرحله ای و با تمرکز بر کیفیت اندازه گیری می شود." دستگاه ها سرانجام ، ارتقاء به دستگاههای موجود در بازار بر اساس "مدلهای هوشمند" که مواردی مانند صلاحیت سخت افزاری ، قابلیت اطمینان و سن دستگاه را در نظر می گیرند ، شروع می شود.

  مایکروسافت انتظار دارد که همه دستگاه های واجد شرایط ارتقاء رایگان تا اواسط سال 2022.

  Windows Update باید به طور خودکار به شما اطلاع دهد که سیستم شما واجد شرایط ارتقا است ، اما همیشه می توانید با رفتن به تنظیمات> Windows Update و انجام دستی این کار را مشاهده کنید.

  https://techbord.com راه اندازی ویندوز 11 مایکروسافت در 5 اکتبر

  < p> در صورت نیاز به رایانه جدید ، مایکروسافت چندین پیشنهاد دارد که در حال حاضر با ویندوز 10 عرضه می شود ، اما در مواقع مناسب با ارتقاء رایگان سازگار خواهد بود. به عنوان مثال می توان به Acer Swift 5 (SF514-55) ، Asus Zenbook Flip 13 OLED UX363 ، Dell XPS 13 و البته سرفیس پرو 7 خود مایکروسافت اشاره کرد. احتمالاً این سیستم ها جزء اولین سیستم هایی خواهند بود که گزینه ارتقاء سیستم عامل را دریافت می کنند.

  مایکروسافت تأکید می کند که برای کسانی که رایانه شخصی ندارند و هنوز آماده خرید دستگاه جدید نیستند ، ویندوز 10 انتخاب درستی است. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که از پشتیبانی Win 10 تا 14 اکتبر 2025 ادامه خواهد داد ، بنابراین اگر از سیستم عامل خود استفاده می کنید و معیارهای فوق را رعایت کنید ، هنوز زمان زیادی برای تصمیم گیری در مورد کار بعدی خود دارید.

  مایکروسافت به تازگی نیازهای سخت افزاری خود را برای ویندوز 11 دوباره ارزیابی کرده و چند CPU Intel دیگر را به لیست اضافه کرده است. با این حال ، کل وضعیت کمی گیج کننده است ، به ویژه اگر می خواهید نسخه جدیدی از ویندوز 11 را بدون ارتقاء از ویندوز 10 نصب کنید. این امکان پذیر است (و در سخت افزارهای قدیمی تر) ، اما باید از ISO استفاده کنید فایل برای نصب به طور انتقادی ، مایکروسافت گفته است که چنین نصب هایی دارای Windows Updates نخواهند بود و همچنین ممکن است از دریافت وصله های امنیتی و به روز رسانی درایور منع شوند. بسیار خطرناک است که سخت افزار "پشتیبانی نشده " را در طولانی مدت اجرا کنید زیرا در نهایت آسیب پذیری ها و نقص ها کشف می شوند. به نظر می رسد مایکروسافت فقط از چنین کاربرانی می خواهد ویندوز 11 را به اندازه کافی اجرا کنند تا از آنچه در مورد آن است ، لذت ببرند ، امیدوارم آنها را تشویق کند که گلوله را گاز بگیرند و در سیستم جدیدی که کاملاً با سیستم عامل جدید سازگار است ، تظاهر کنند.

  مایکروسافت همچنین تأیید کرده است که پشتیبانی برنامه Android در هنگام راه اندازی در دسترس نخواهد بود. به گفته ما ، این ویژگی جدید ، با همکاری آمازون و اینتل ، ابتدا در ماه های آینده به Windows Insiders ارائه می شود.

خبرهای دیگر از مایکروسافت