خبر

 • تک بورد - ظاهر جدید Paint and Photos را در ویندوز 11 بررسی کنید

  ظاهر جدید Paint and Photos را در ویندوز 11 بررسی کنید
  13 روز و 20 ساعت قبل

  علاوه بر ظاهر و ویژگی های جدید ویندوز 11 ، مایکروسافت در حال برنامه ریزی مجدد بصری به برنامه های قابل احترام خود از جمله Paint و Photos است. اکنون ، این شرکت تصاویری از این برنامه ها را منتشر کرده است.

  تصاویر بی سر و صدا در صفحه Unsplash Windows (از طریق Windows Latest) ظاهر می شوند و ظاهر به روز شده Paint و Photos را نشان می دهند. هر دو با اجرای Fluent Design ویندوز 11 مطابقت دارند که ظاهر بسیار مدرن تری به آنها می بخشد.

  https://techbord.com ظاهر جدید Paint and Photos را در Windows 11

  در مورد Paint ، منوی روبان قدیمی مورد استفاده ، با یک سربرگ Fluent جایگزین شده است ، که شامل گزینه ها می باشد. مانند File ، Edit و brushes - ظاهری شبیه به فایل File Explorer جدید دارد. همچنین دکمه های undo/redo در سرصفحه وجود دارد و ما گوشه های گرد را در سایر عناصر ویندوز 11 می بینیم. به نظر می رسد بسیاری از طراحی مجدد تجربه صفحه لمسی را بهبود می بخشد.

  برنامه Photos در عین حال دارای رابط کاربری جدیدی است که در آن ابزارهای ویرایش بر روی تصویر شناور می شوند. پیشرفت های دیگر و عملکرد بهتر نیز وجود دارد. ساعت ، ضبط صدا ، ماشین حساب ، دفتر ، دفترچه یادداشت ، همچنین در Windows 11 دوباره طراحی می شوند.

  https://techbord .com ظاهر جدید Paint and Photos در Windows 11

  در سال 2017 ، مایکروسافت اعلام کرد که پس از 32 سال Paint را از بین می برد. این باعث اعتراض کسانی شد که هنوز از این برنامه برای ویرایش سریع و ساده استفاده می کنند ، و مایکروسافت را وادار کرد تا توضیح دهد که در حالی که از گروه اصلی برنامه های ویندوز حذف می شود ، MS Paint به عنوان فروشگاه این شرکت در حال حرکت است. بارگیری رایگان - هرچند Paint 3D هنوز تنها نسخه در فروشگاه مایکروسافت است.

  با نسخه بتا ویندوز 11 که در حال حاضر در دسترس Windows Insiders است ، انتظار می رود برنامه های به روز شده در هفته های آینده وارد شوند.

خبرهای دیگر از مایکروسافت