خبر

 • تک بورد - طبق لیست فروشگاه مایکروسافت ، ممکن است پشتیبانی از برنامه Android به کنسول های Xbox برسد

  طبق لیست فروشگاه مایکروسافت ، ممکن است پشتیبانی از برنامه Android به کنسول های Xbox برسد
  18 روز و 11 ساعت قبل

  شایعه: ما قبلاً می دانیم که ویندوز 11 از برنامه های Android پشتیبانی می کند ، اما به نظر می رسد تنها محصول مایکروسافت نخواهد بود که این ویژگی را دارد. طبق فهرست زیر سیستم Windows برای Android که در Microsoft Store یافت شده است ، به نظر می رسد پشتیبانی از برنامه Android برای کنسول های Xbox یک مشکل خواهد بود.

  وقتی مایکروسافت ویندوز 11 را اعلام کرد ، مشخص شد که سیستم عامل بعدی از برنامه های Android از طریق Amazon Appstore پشتیبانی می کند. با این حال ، به نظر می رسد برنامه های مایکروسافت برای آوردن برنامه های Android به محصولات خود محدود به ویندوز نیست.

  مایکروسافت اخیراً فهرستی از زیر سیستم Windows برای Android را در Microsoft Store اضافه کرده است. با توجه به نیاز سیستم شما ، به سیستم مبتنی بر Arm64 یا x64 با ویندوز 10 22000.0 یا بالاتر با 8 گیگابایت (حداقل) یا 16 گیگابایت (توصیه می شود) یا Xbox One نیاز دارید. در حال حاضر ، به نظر می رسد این ابزار فقط برای رایانه شخصی در دسترس است ، با وجود نیازهای سیستم که از Xbox One پشتیبانی می کند.

  دلایل متعددی وجود دارد که مایکروسافت این ابزار را توسط Xbox One پشتیبانی می کند. اولین چیزی که به ذهن می آید این است که برنامه های اندروید را به ایکس باکس بیاورید و مجموعه ای از برنامه ها و بازی ها را بدون هزینه اضافی به کاربران کنسول بیاورید. امکان دیگر این است که به توسعه دهندگان اجازه دهیم برنامه های Android را به دلایلی نامعلوم در کنسول ها امتحان کنند.

  https://techbord.com با توجه به فهرست Microsoft Store

  برنامه مایکروسافت برای افزودن این قابلیت در Xbox One با توجه به این که Windows 10/ سیستم عامل های 11 و Xbox مشترکات زیادی دارند. در ویندوز 11 ، پشتیبانی از برنامه های Android با به دست آوردن برنامه/بازی از طریق Amazon Appstore و استفاده از فناوری Intel Bridge برای اجرای آن کار می کند. این "آیا ممکن است؟ " نیست اما بیشتر "ارزشش را دارد؟ "

  برنامه های Android مانند Reddit ، Discord ، Facebook ، Messenger ، Whatsapp ، برنامه های بهره وری ، و بازی ها می توانند علاوه بر محیط Xbox ، قابلیت های آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهند تا جایی که کنسول را یک رایانه شخصی مقرون به صرفه نامید.

  اعتبار تصویر: AsmodeanUnderscore ، (CC BY-SA 4.0)

خبرهای دیگر از مایکروسافت