خبر

 • تک بورد - سرویس بازی ابری مایکروسافت در فصل تعطیلات به کنسول های Xbox One و Xbox Series می آید

  سرویس بازی ابری مایکروسافت در فصل تعطیلات به کنسول های Xbox One و Xbox Series می آید
  24 روز و 11 ساعت قبل

  سرویس بازی ابری مایکروسافت در نوامبر 2019 بتا راه اندازی شد و تقریباً یک سال بعد به مشترکان Xbox Game Pass Ultimate ارائه شد. این سرویس در حال حاضر در نزدیک به دوجین کشور در دستگاه های تلفن همراه Android و iOS و همچنین رایانه های شخصی Windows قابل دسترسی است و به زودی بر روی کنسول های Xbox در دسترس خواهد بود.

  مایکروسافت در Gamescom 2021 فاش کرد که سرویس Xbox Cloud Gaming خود در این فصل تعطیلات به کنسول های Xbox One و Xbox Series در حال گسترش است.

  در اعلام این گسترش ، جیک روزنبرگ از مایکروسافت گفت گیمرهای کنسول قادر خواهند بود بیش از 100 عنوان را در کتابخانه Xbox Game Pass کشف و پخش کنند بدون اینکه منتظر نصب باشند یا از فضای ذخیره سازی ارزشمندی استفاده کنند.

  مایکروسافت دائما بازی های جدیدی را به کتابخانه Game Pass خود اضافه می کند به شما می توانید کتابخانه را در سایت مایکروسافت بررسی کنید تا ببینید در هر زمان چه چیزی موجود است.

  روزنبرگ گفت که آنها تجربه آزمایش را در پاییز امسال با اعضای برنامه Xbox Insider قبل از ارائه فصل تعطیلات برنامه ریزی شده قابل ذکر است ، این سرویس تا 1080p با سرعت 60 فریم بر ثانیه پشتیبانی می کند تا از بالاترین کیفیت تجربه در مجموعه وسیعی از دستگاه ها اطمینان حاصل شود.

  اشتراک Xbox Game Pass Ultimate به 14.99 دلار در ماه دستور می دهد ، اما شما فقط 1 دلار در ماه اول پرداخت کنید (به عنوان یک آزمایش تقریباً رایگان در نظر بگیرید). همراه با دسترسی به بازی ابری ، یک اشتراک Ultimate همچنین Xbox Live Gold (با ارزش 9.99 دلار) و دسترسی به EA Play ، سرویس بازی مبتنی بر اشتراک از Electronic Arts ، از جمله مزایای دیگر مانند تخفیف ، محتوای رایگان درون بازی و پیشنهادات شریک را ارائه می دهد. .

خبرهای دیگر از مایکروسافت