خبر

 • تک بورد - رونمایی از ویندوز 11 مایکروسافت را در اینجا ساعت 8 صبح PT / 11 صبح ET مشاهده کنید

  رونمایی از ویندوز 11 مایکروسافت را در اینجا ساعت 8 صبح PT / 11 صبح ET مشاهده کنید
  4 روز و 19 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: امروز روزی که به ما یک بار گفته شد هرگز فرا نخواهد رسید. ویندوز 11 ، جانشین ویندوز 10 تا چند ساعت دیگر رونمایی می شود و شما می توانید همه چیز را در اینجا به عنوان جریان مستقیم آن تماشا کنید. آیا نسخه بعدی سیستم عامل مایکروسافت صرفاً یک به روزرسانی تکراری نسخه فعلی خواهد بود؟ در ساعت 8 صبح PT / 11 صبح ET / 4 بعد از ظهر BST تنظیم کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

  نام ویندوز 11 توسط مایکروسافت رسماً تأیید نشده است - جریان امروز "رویداد Microsoft Windows" است - هر چند نکاتی مانند فیلم 11 دقیقه ای که منتشر کرد برای تلفن های موبایل کند راه اندازی ویندوز و زمان شروع 11:00 دور از ظرافت بود. همچنین اطلاعیه های حذف DMCA وجود داشت که این شرکت سایت هایی را به اشتراک می گذارد که "" یک نسخه فاش شده از ویندوز 11 منتشر نشده "را به اشتراک می گذارد. جایی که این شرکت از مردم می خواهد "به ما بپیوندید تا ببینیم چه مورد بعدی برای ویندوز وجود دارد." همچنین در کانال YouTube این شرکت پخش می شود. ما به محض دسترسی ویدیو را در این صفحه جاسازی خواهیم کرد.

  از آنچه در ISO فاش شده مشاهده کرده ایم ، بیشتر آنچه در ویندوز 11 تغییر کرده است حول آن چرخیده است مسلماً تغییرات جزئی UI مانند منوی شروع جدید و گوشه های گرد. همچنین یک ویژگی ضربه محکم و ناگهانی جدید در دکمه حداکثر سازی در همه برنامه ها تعبیه شده است.

  اگر می خواهید نحوه بازی ها و برنامه های کاربردی در ویندوز 11 در مقایسه با نسخه قبلی خود عمل می کنند ، این ویژگی را که ISO فاش شده را با ویندوز 10 مقایسه می کند بررسی کنید.

  مدیر عامل شرکت مایکروسافت ساتیا نادلا آنچه را که ممکن است یک فروشگاه جدید ویندوز اعلام کند در طول این رویداد طعنه زده است ، مطمئناً خوش آمدید ، و انتظار می رود که ویندوز 11 به عنوان یک نسخه رایگان برای کاربران Window 10 - و شاید برای کسانی که هنوز در ویندوز 7 و ویندوز 8 هستند - ارائه شود. بعداً امروز برگردید و از همه جزئیات مطلع شوید.

خبرهای دیگر از مایکروسافت