خبر

 • تک بورد - در صورت مشاهده تصادفی زیاد استفاده از پردازنده مرکزی ، به روزرسانی تجمعی این ماه برای ویندوز 10 الزامی است

  در صورت مشاهده تصادفی زیاد استفاده از پردازنده مرکزی ، به روزرسانی تجمعی این ماه برای ویندوز 10 الزامی است
  23 روز و 10 ساعت قبل

  در پایان ماه آوریل ، مایکروسافت به روزرسانی تجمعی این ماه برای ویندوز 10 را به عنوان یک به روزرسانی اختیاری برای نسخه های 2004 و 20H2 منتشر کرد. این مورد هیچگونه اصلاح امنیتی را شامل نمی شود ، اما باید بسیاری از سردردهای کاربران پس از وصله امنیتی مهم ماه گذشته را برطرف کند.

  ویندوز 10 پس از افزودن 300 میلیون کاربر فعال ماهانه طی 12 ماه گذشته ، اکنون در بیش از 1.3 میلیارد دستگاه نصب شده است. مانند هر سیستم عاملی که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد ، مایکروسافت دائماً در تلاش است تا قابلیت های بیشتری را ایجاد کند و ثبات و امنیت خود را بهبود بخشد ، به عنوان مثال با حذف تمام آثار Adobe Flash از آن و وصله آسیب پذیری هایی که می تواند منجر به حملات سایبری گسترده شود. .

  با این وجود ، هر به روزرسانی برخی از مشکلات را برطرف می کند در حالی که به ظاهر چندین مورد دیگر را معرفی می کند ، که بسته به پیکربندی سخت افزار و نرم افزار خاص شما ممکن است تأثیر بگذارد یا نگذارد. برای برخی از افراد ، آخرین به روزرسانی ویندوز 10 با مشکلات بازی عملکرد و حلقه های بوت مشکلاتی را ایجاد کرد که در نهایت از طریق سیستمی به نام Known Issue Rollback (KIR) رفع شد.

   https://techbord.com در صورت مشاهده تصادفی استفاده زیاد از CPU

  بروزرسانی تجمعی این ماه برای ویندوز 10 الزامی است.

  راه حلهای بیشتری وجود دارد ، از جمله یکی برای اشکال مداوم که باعث افزایش استفاده از پردازنده می شود. ریشه این مشکل ظاهرا یک شرایط مسابقه است - وضعیتی که دو رشته سعی دارند به فضای حافظه مشترک و "مسابقه " بیش از انجام یک عملیات حساس به زمان دسترسی پیدا کنند ، و گاهی اوقات یک یا چند فرآیند یا برنامه را بی پاسخ می کند.

  اگر بدون دلیل مشخص با مشکل استفاده زیاد پردازنده روبرو هستید یا هنوز در عملکرد پایین تر از حد انتظار بازی با مشکل روبرو هستید ، ممکن است ارزش نصب پیش نمایش تجمعی تجمعی (KB5001391) را داشته باشد که در حال حاضر است از طریق Windows Update در دسترس است. اگر می توانید صبر کنید ، برنامه آن برای همه کاربران در تاریخ 11 مه ارائه می شود.

  این به روزرسانی جدید همچنین به مسئله ای منجر می شود که باعث استفاده زیاد حافظه برای فرآیند lsass.exe می شود تا زمانی که سیستم ناپایدار شود. . و اگر یک لپ تاپ با گرافیک ترکیبی دارید ، مسئله ای حل می شود که پخش رسانه با استفاده از رمزگشایی تسریع شده سخت افزاری در GPU اختصاصی ، نمی تواند روی مانیتور خارجی متصل از طریق GPU یکپارچه کار کند.

خبرهای دیگر از مایکروسافت