techbord.com در حالی که مایکروسافت همچنان به از بین بردن مرورگر قدیمی خود می پردازد ، برخی از وب سایت ها از Internet Explorer به Edge هدایت می شوند

اینترنت اکسپلورر از سال 1995 آغاز شده است ، اما با وجود مشکلات نرم افزار قدیمی ، هنوز هم تقریباً 5 درصد از سهم بازار مرورگرها را دارد. حتی مایکروسافت به مشتریان توصیه کرده است که به Edge روی بیاورند و در چند ماه آینده این شرکت با ادامه استهلاک مرورگر نمادین ، ​​تغییرات جدیدی را در IE ایجاد می کند.

از زمان انتشار Edge 84 چند ماه پیش ، مایکروسافت ویژگی جدیدی را برای برخی از کاربران ارائه کرده است که هنگام بازدید از یک وب سایت ناسازگار ، مرورگرها را از Internet Explorer به Edge تغییر می دهد.

اولین گزارش توسط BleepingComputer ، این ویژگی از طریق یک شیper کمک دهنده مرورگر اینترنت اکسپلورر (BHO) به نام "IEtoEdge BHO " کار می کند ، وب سایتهایی که کاربران سعی می کنند از آنها بازدید کنند - یا از طریق پیوندها یا نوار آدرس - در برابر لیستی از سایت های سازگار با اینترنت اکسپلورر .

هنگامی که کسی هنگام استفاده از اینترنت اکسپلورر سعی در بازدید از یکی از این سایت ها دارد ، BHO Edge را به همراه جعبه محاوره ای توضیح می دهد که چرا دوباره هدایت می شوید. همچنین درخواست انتقال اطلاعات مرور و رمزهای عبور از مرورگر قدیمی را دارد.

https://techbord.com برخی از وب سایت ها در حالی که مایکروسافت به نابودی مرورگر باستانی خود ادامه می دهد ، از Internet Explorer به Edge هدایت می شود

" داده های مرور زیر وارد می شوند: موارد دلخواه ، گذرواژه ها ، موتورهای جستجو ، برگه های باز ، تاریخچه ، تنظیمات ، کوکی ها و صفحه اصلی پیام "را می خواند.

انتقال داده ها اختیاری است. حتی اگر منفی بگویید ، با کلیک بر روی دکمه "ادامه مرور" ، وب سایت در Edge نشان داده می شود.

1،156 سایت در لیست ناسازگار وجود دارد ، از جمله برخی از بزرگترین وب ها: YouTube ، فیس بوک ، اینستاگرام ، گوگل درایو ، تیم های مایکروسافت ، ESPN و یاهو ایمیل.

همه قرار نیست از این ویژگی قدردانی کنند ، به خصوص مشاغلی که هنوز از Internet Explorer استفاده می کنند. به همین ترتیب ، مایکروسافت امروز سیاست های گروهی را ارائه داده است که به مشتریان شرکت امکان می دهد رفتار تغییر مسیر را غیرفعال و کنترل کنند.

این ویژگی با راه اندازی Edge 87 در 17 نوامبر به طور کامل به دست می آید.

با ادامه کشتن اینترنت اکسپلورر ، مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد پشتیبانی Office 365 از مرورگر را در 17 آگوست 2021 حذف کند.

در حالی که مایکروسافت همچنان به از بین بردن مرورگر قدیمی خود می پردازد ، برخی از وب سایت ها از Internet Explorer به Edge هدایت می شوند
microsoft/در-حالی-که-مایکروسافت-همچنان-به-از-بین-بردن-مرورگر-قدیمی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
techbord.com مایکروسافت به مشکل عدم پاسخگویی در کنترل کننده های جدید Xbox اذعان کرده و در حال رفع مشکل است
techbord.com RedMagic 6 نوبیا دو رکورد گوشی هوشمند را می شکند: یک صفحه 165 هرتز و 18 گیگابایت RAM
techbord.com اواخر امسال Google به یک چرخه انتشار سریعتر برای Chrome در حال حرکت است
techbord.com Razer از عینک های هوشمند Anzu خود با بلندگوهای یکپارچه رونمایی کرد
techbord.com شایعه شده است که RTX 3080 Ti ، RTX 3070 Ti دارای محدود کننده استخراج Ethereum است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.