خبر

 • تک بورد - در اینجا نحوه غیرفعال کردن VBS در ویندوز 11 برای افزایش عملکرد آورده شده است

  در اینجا نحوه غیرفعال کردن VBS در ویندوز 11 برای افزایش عملکرد آورده شده است
  20 روز و 12 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: با ویندوز 11 ، مایکروسافت می خواهد همه رایانه های شخصی مصرف کننده از امنیت سازمانی مشابه ماشین های شرکتی برخوردار باشند. اگر به تازگی دستگاهی خریداری کرده اید یا سیستم عامل جدیدی را نصب کرده اید ، احتمالاً این قابلیت جدید را به طور پیش فرض فعال کرده اید و در نتیجه عملکرد کمی دچار مشکل می شود. با این حال ، همیشه می توانید آن را خاموش کرده و با همان سطح امنیتی که در ویندوز 10 داشته ا

  ویندوز 11 به هر حال کامل نیست و نظرات داوران در مورد سیستم عامل جدید مایکروسافت متفاوت است. اگر قبلاً ارتقاء داده اید یا قصد دارید این کار را انجام دهید ، شایان ذکر است که ویندوز 11 دارای ویژگی های امنیتی پیشرفته ای است که به قیمت عملکرد ، حتی در سخت افزارهای نسبتاً جدید ، ارائه می شود.

  مجرم یک ویژگی به نام امنیت مبتنی بر مجازی سازی (VBS) است که اولین بار در ویندوز 10 به عنوان یک لایه امنیتی اختیاری برای رایانه های شخصی شرکت معرفی شد. کاری که VBS انجام می دهد این است که ویندوز 11 از ویژگی های مجازی سازی سخت افزاری موجود در CPU های مدرن برای جدا کردن یک منطقه امن از حافظه و ویژگی های امنیتی میزبان مانند Hypervisor-Enforced Code Integrity (HVCI) استفاده می کند.

  https://techbord.com در اینجا چگونگی غیرفعال کردن VBS در Windows 11 برای افزایش عملکرد

  VBS و HVCI می تواند هکرها را از اجرای کد مخرب در سیستم شما در کنار برنامه ها و درایورهای مطمئن جلوگیری کند زیرا در بررسی یکپارچگی کد شکست می خورد. همه اینها روی کاغذ خوب به نظر می رسد ، اما آزمایش اولیه نشان داده است که می تواند عملکرد را در سناریوهای خاص ، از جمله بازی ها ، تا 28 درصد تحت تأثیر قرار دهد.

  این نوع رگرسیون عملکرد را بیشتر کاربران با تجربه می کنند پردازنده های نسل اول Ryzen یا پردازنده های نسل 10 اینتل و قدیمی تر. برای افرادی که سخت افزار جدیدتری دارند ، تأثیر عملکرد به پنج درصد نزدیک می شود. مایکروسافت توصیه می کند OEM ها به طور پیش فرض VBS و HVCI را در رایانه های جدید فعال کنند ، اما به آنها اجازه داده می شود رایانه های بازی را با دو ویژگی غیرفعال ارسال کنند.

  اگر از Windows 10 به Windows 11 ارتقا داده اید ، VBS خاموش خواهد بود مگر اینکه قبل از شروع فرایند ارتقاء آن را فعال کرده باشید. با این حال ، روی رایانه شخصی جدید یا پس از نصب مجدد بر روی دستگاه موجود شما فعال می شود ، بنابراین ارزش بررسی نحوه بررسی روشن بودن و نحوه غیرفعال کردن آن را برای افزایش عملکرد بیشتر دارد.

  https://techbord.com در اینجا چگونگی غیرفعال کردن VBS در Windows 11 برای افزایش عملکرد

  ابتدا باید اطلاعات سیستم را باز کنید. در قسمت System Summary ، سطری را که می گوید "امنیت مبتنی بر مجازی سازی " ("در صورت " فعال نیست "بررسی کنید ، نیازی به انجام کار دیگری ندارید. اگر می گوید "در حال اجرا " ، ادامه مطلب را بخوانید.

  دو راه برای غیرفعال کردن VBS در ویندوز 11 وجود دارد. روش اول باز کردن تنظیمات است ، روی Privacy & Security در پنجره سمت چپ کلیک کنید و شما \ لیستی از ویژگی های امنیتی ، مجوزهای ویندوز و مجوزهای برنامه به شما خوش آمد می گوید. روی برگه ای که می گوید "Windows Security " ، کلیک کنید و سپس از لیست ظاهر شده بعد از آن روی Device security کلیک کنید. سپس بر روی "جزئیات جداسازی اصلی " کلیک کنید که باید رنگی باشد. با این کار شما می توانید "یکپارچگی حافظه " را تغییر دهید ، که باید آن را خاموش کرده و رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید تا اثر کند.

   https://techbord.com در اینجا چگونگی غیرفعال کردن VBS در ویندوز 11 برای افزایش عملکرد

  با جستجوی " Core می توان به همان مورد دست یافت. جداسازی "از نوار وظیفه یا کادر جستجو در برنامه تنظیمات ، که شما را به همان مکانی می رساند که در بالا توضیح داده شد.

  روش دیگری برای غیرفعال کردن VBS استفاده از ویرایشگر رجیستری است. می توانید با جستجوی نام آن از نوار وظیفه یا ضربه زدن به Windows + R و وارد کردن regedit در کادر متنی که ظاهر می شود ، آن را باز کنید - روی OK کلیک کنید و آماده ادامه کار هستید.

  https://techbord.com در اینجا چگونگی غیرفعال کردن VBS در Windows 11 برای افزایش عملکرد

  در پنجره ای که ظاهر می شود ، یک نوار آدرس وجود دارد که می توانید از آن برای حرکت مستقیم به "HKEY_LOCAL_MACHINE \\ System \\ CurrentControlSet \\ Control \\ DeviceGuard. " در پنجره سمت راست ، مقدار DWORD را مشاهده کنید. به نام "EnableVirtualizationBasedSecurity. " آن را باز کرده و روی "0 " قرار دهید. همانند روش اول ، برای اعمال تغییرات باید رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید.

خبرهای دیگر از مایکروسافت