خبر

 • تک بورد - در اینجا ارزش کل تمام عناوین Xbox/PC Game Pass اضافه شده در سال جاری است

  در اینجا ارزش کل تمام عناوین Xbox/PC Game Pass اضافه شده در سال جاری است


  1 ماه قبل

  TL;DR: Xbox Game Pass مایکروسافت - و به تازگی PC Game Pass نامگذاری شده است - محبوبیت خود را در سال جاری افزایش داده است، تا حدی به دلیل تعداد بازی هایی که در روز راه اندازی به این سرویس ارائه می شوند. اگر تا به حال فکر کرده اید که تمام عناوینی که مایکروسافت در سال 2021 اضافه کرده است در صورت خرید جداگانه چقدر می شود، اکنون پاسخ را می دانیم: بیش از 6300 دلار.

  12 ماه گذشته مسلماً برای افرادی که قصد ثبت نام در Xbox/PC Game Pass را دارند، جذاب‌ترین ماه‌ها بوده است. هر دو بازی Psychonauts 2 و Forza Horizon 5، دو بازی مورد علاقه ما، روز اول عرضه شدند. The Medium، The Ascent و Back 4 Blood نیز وجود داشت، اما عنوان اصلی سال 2021 کمپین Halo Infinite دسامبر بود. علاوه بر این، در هفته گذشته شاهد اضافه شدن Firewatch، Mortal Kombat 11، The Gunk و Broken Age بودیم.

  اینها تنها بزرگترین نام هایی هستند که به این سرویس اضافه شده اند. Loadout محاسباتی انجام داده است و دریافته است که اگر هر عنوان اضافه شده به Xbox/PC Game Pas در سال جاری از فروشگاه مایکروسافت خریداری شود، کل مبلغ 6,317.35 دلار خواهد بود.

  این نشریه دریافت که کاربران بیشترین بهره را برده اند. برای هزینه اشتراک آنها در ماه مارس، زمانی که تقریباً دوجین عنوان Bethesda به ارزش 964.67 دلار وارد سرویس شد. دلیل خوبی وجود دارد: در همان ماهی بود که خرید 7.5 میلیارد دلاری ZeniMax توسط مایکروسافت تأیید شد و همه بازی‌های Bethesda را زیر سقف شرکت ردموند قرار داد. در سال 2021، در مجموع 30 عنوان Bethesda با ارزش کل 604.71 دلار به Xbox/PC Game Pass اضافه شد که کمتر از 10 درصد از ارزش افزوده‌های کل سال است.

  آوریل کمترین ارزش را داشت. با تمام بازی های جدید در مجموع 330 دلار. این در مقایسه با هزینه ماهانه 9.99 دلاری (14.99 دلار برای Game Pass Ultimate) هنوز خوب است.

  Xbox Game Pass بیش از 100 عنوان در دسترس دارد و تا ژانویه 2021 بیش از 18 میلیون مشترک داشته است. رقمی که احتمالاً اکنون بسیار بالاتر است. چندین رقیب از جمله Uplay Plus و PlayStation در حال حاضر دارد، اما ترکیب قیمت و کتابخانه گسترده مایکروسافت، آن را به عنوان برترین سرویس اشتراک بازی معرفی می‌کند.


  تگ ها:

  اینجا , ارزش , تمام , عناوین , xbox/pc , game , pass , اضافه , جاری


خبرهای دیگر از مایکروسافت