خرید عمده بعدی مایکروسافت می تواند نتفلیکس باشد

خرید بعدی مایکروسافت می تواند بزرگترین خرید تا به امروز باشد، و من در مورد Activision Blizzard صحبت نمی کنم. رویترز در یک گزارش مالی اخیر استدلال می کند که هدف اصلی بعدی مایکروسافت می تواند نتفلیکس باشد و آنها به نکات قانع کننده ای اشاره می کنند.

نتفلیکس اخیراً با مایکروسافت همکاری کرد تا سطح اشتراک جدید خود را با پشتیبانی از تبلیغات تقویت کند، که به نظر می رسد شروع کندی دارد. بر اساس داده‌های اخیر شرکت تحلیلی Antenna، تنها 9 درصد از ثبت‌نام‌های نتفلیکس در ایالات متحده در ماه نوامبر برای طرح Basic with Ads بوده است، که باعث می‌شود کمترین محبوبیت در بین همه طرح‌های ارائه‌شده باشد.

به‌علاوه، Antenna. اشاره کرد که تنها 0.1 درصد از مشترکین فعلی نتفلیکس در ایالات متحده ماه گذشته به طرح پشتیبانی از تبلیغات تغییر مکان دادند.

techbord.com خرید عمده بعدی مایکروسافت می تواند نتفلیکس باشد

برای چه ارزشش را دارد، برد اسمیت، رئیس مایکروسافت، همچنین در هیئت مدیره نتفلیکس جایگاهی دارد.

با نتفلیکس زیر چتر آن، یک بسته نرم افزاری با پخش فیلم ها و تلویزیون و همچنین زیر تبلیغات بازی ها بسیار منطقی خواهد بود. مایکروسافت در حال حاضر عمیقاً در بازار بازی با ایکس باکس تثبیت شده است و نتفلیکس به ساختن پایه های بازی خود ادامه می دهد.

هفته گذشته، غول استریمینگ Twelve Minutes و Kentucky Route Zero را به کتابخانه رایگان خود برای مشترکین اضافه کرد. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge و یک بازی مبتنی بر Vikings: Valhalla خود نتفلیکس در اوایل سال 2023 عرضه می شود.

techbord.com خرید عمده بعدی مایکروسافت می تواند نتفلیکس باشد

نتفلیکس همچنین استودیوهای بازی سازی را برای ایجاد پایگاه خود جذب کرده است که آخرین آنها - Next Games - در اوایل امسال به قیمت 72 میلیون دلار خریداری شد. در ماه سپتامبر، نتفلیکس همچنین اعلام کرد که یک استودیوی جدید در فنلاند می‌سازد.

مایکروسافت نیز برای انجام یک معامله پول دارد. در حال حاضر، مایکروسافت دارای ارزش بازار 1.82 تریلیون دلاری است که بیش از 13 برابر نتفلیکس است. بر اساس پیش‌بینی، ارزش سهام در هر دو شرکت افزایش یافته است.

تصمیم مایکروسافت برای خرید نتفلیکس می‌تواند به نتیجه تلاش‌های مداوم آن برای ایمن سازی Activision Blizzard بستگی داشته باشد. اگر سرنگون شود، مایکروسافت پول و توجه بیشتری برای انحراف به موارد بعدی خواهد داشت. اگر ادغام مورد تایید قرار گیرد، فقط یک بسته بزرگ بالقوه آینده را جذاب‌تر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *