خبر

 • تک بورد - به روزرسانی Microsoft Flight Simulator جزئیات بیشتری را به نشانه های ایالات متحده اضافه می کند

  به روزرسانی Microsoft Flight Simulator جزئیات بیشتری را به نشانه های ایالات متحده اضافه می کند
  21 روز و 9 ساعت قبل

  به روزرسانی دقیقاً به موقع برای تعطیلات شکرگذاری در ایالات متحده انجام می شود. هفته گذشته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها گفتند که به تعویق انداختن سفر در تعطیلات و ماندن در خانه بهترین راه برای محافظت از خود و دیگران در طی بیماری همه گیر است. با به روزرسانی جدید ، حداقل برخی از گیمرها انگیزه بیشتری برای انجام این کار دارند.

  مایکروسافت روز سه شنبه به روزرسانی جدیدی را برای Microsoft Flight Simulator (2020) منتشر کرد که تقریباً در 50 مکان مورد علاقه در ایالات متحده متمرکز است.

  یادداشت های منتشر شده برای به روزرسانی (1.11.5.0 ، World Update II: ایالات متحده) همه تغییرات را برجسته می کند. از جمله موارد جالب جدید وفاداری می توان به کوه راشمور ، کاخ سفید ، فورت ناکس ، سد هوور ، سایت یادبود پرل هاربر و نوار لاس وگاس در شب اشاره کرد.

  این به روز رسانی همچنین شامل چهار مورد جدید است. فرودگاههای دست ساز (آتلانتا بین المللی ، بندر جمعه ، فرودگاه بین المللی دالاس / فورت ورث و فرودگاه بین المللی نیویورک استوارت) و همچنین پیشرفتهای بصری و منطقی برای چهار ده فرودگاه اضافی.

  مایکروسافت علاوه بر این در چندین اصلاحات عملکرد و ثبات که باید به بازی روانتر در دستگاههای بیشتر کمک کند. به ما گفته شده است که با انجام تغییراتی در صورت لزوم ، یک بررسی کلی از تمام هواپیماها انجام شده است گزارش کامل تغییرات را می توان در صفحه اصلی Flight Simulator مشاهده کرد.

خبرهای دیگر از مایکروسافت