techbord.com به روزرسانی Microsoft Flight Simulator جزئیات بیشتری را به نشانه های ایالات متحده اضافه می کند

به روزرسانی دقیقاً به موقع برای تعطیلات شکرگذاری در ایالات متحده انجام می شود. هفته گذشته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها گفتند که به تعویق انداختن سفر در تعطیلات و ماندن در خانه بهترین راه برای محافظت از خود و دیگران در طی بیماری همه گیر است. با به روزرسانی جدید ، حداقل برخی از گیمرها انگیزه بیشتری برای انجام این کار دارند.

مایکروسافت روز سه شنبه به روزرسانی جدیدی را برای Microsoft Flight Simulator (2020) منتشر کرد که تقریباً در 50 مکان مورد علاقه در ایالات متحده متمرکز است.

یادداشت های منتشر شده برای به روزرسانی (1.11.5.0 ، World Update II: ایالات متحده) همه تغییرات را برجسته می کند. از جمله موارد جالب جدید وفاداری می توان به کوه راشمور ، کاخ سفید ، فورت ناکس ، سد هوور ، سایت یادبود پرل هاربر و نوار لاس وگاس در شب اشاره کرد.

این به روز رسانی همچنین شامل چهار مورد جدید است. فرودگاههای دست ساز (آتلانتا بین المللی ، بندر جمعه ، فرودگاه بین المللی دالاس / فورت ورث و فرودگاه بین المللی نیویورک استوارت) و همچنین پیشرفتهای بصری و منطقی برای چهار ده فرودگاه اضافی.

مایکروسافت علاوه بر این در چندین اصلاحات عملکرد و ثبات که باید به بازی روانتر در دستگاههای بیشتر کمک کند. به ما گفته شده است که با انجام تغییراتی در صورت لزوم ، یک بررسی کلی از تمام هواپیماها انجام شده است گزارش کامل تغییرات را می توان در صفحه اصلی Flight Simulator مشاهده کرد.

به روزرسانی Microsoft Flight Simulator جزئیات بیشتری را به نشانه های ایالات متحده اضافه می کند
microsoft/به-روزرسانی-microsoft-flight-simulator-جزئیات-بیشتری-را-به.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اسکالپرهای ذن 3 از 8720 فروش eBay تقریباً 1 میلیون دلار سود کسب کردند
techbord.com اپل به روزرسانی iOS / iPadOS 14.4 را ارائه می دهد و سه آسیب پذیری را که به طور فعال مورد سو استفاده قرار می گیرند وصله می کند
techbord.com Xperia Pro سونی یک گوشی هوشمند 5G 2500 دلاری است که ورودی HDMI دارد
techbord.com کارت گرافیک های دسکتاپ Iris Xe اینتل به OEM ها ارسال می شود
techbord.com گوگل در مورد یک کارزار مهندسی اجتماعی کره شمالی که محققان امنیتی را هدف قرار داده هشدار می دهد
techbord.com پس از آخرالزمان kung-fu RPG Biomutant تاریخ انتشار 25 مه دریافت می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.